• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

DeletedUser40915

Guest
Jak jsem se stal starostou

Napadla mě jedna soutěž. Úkolem by bylo napsat příběh o tom, jak se dotyčný dostal do vedení vesnice :king (stal se starostou). Mohlo by to být psané jakoukoliv formou (báseň, příběh, komicky, vážně...). S tím, že by byl určen max. počet soutěžících, kteří by se museli předem přihlásit. To z důvodu že asi nikdo nebude chtít číst 150 příspěvků, které jsou na 5 A4.

Navrhuji max. počet soutěžících 10 - 20.

Myslím že by to bylo hezké zpříjěmnění a hráči by se mohli vyhrát. Přece fantazii se meze nekladou :)
 

DeletedUser33829

Guest
Ve středověku nebyli starostové, ale v čele obcí stáli rychtáři a myslím, že snad skoro nikdo by to nerozepsal na pět stránek A4.;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Rozhodně nehodláme v soutěžích omezovat počet účastníků, jednodušší je omezit roszah díla na rozumnou velikost. Nicméně jako nápad to po určité úpravě stojí za zvážení.

Samozřejmě že nám potom dá docela zabrat vše pročíst a vyhodnotit, zvlášť když se někteří nedočkavci už hodinu po ukončení soutěže dožadují výsledků.
 

DeletedUser40915

Guest
Myslím si, že když bude toto téma a bude jedinec, kterého to chytí tak 5 A4 bude ještě dost málo :D Já takhle kdysi v jedné hře popsal asi 10 A4 :)
 

DeletedUser40698

Guest
návrh na brilantní soutěžní klání

Co zkusit vyhlásit tuto soutěž. Téma: Animovaný obrázek z Divokých kmenů(formát GIF). Dnešní doba je už velmi technicky pokročilá rozvinutá a proč se tedy neposunouti na vyšší úroveň?
Programů na tvorbu animací je přehršel a to i velmi jednoduchých a freewarových. Každý by si jistě sám vyzkoušel který by se mu hodil.

Kreativita v tomto směru by určitě byla bezmezná, navíc by jistě potrápila hodně "mozkové závity" protože toto není jen o vložení obrázku do obrázku, tam je potřeba třeba správně poskládat jednotlivé obrázky/snímky pak je i správně načasovat a tak dále.:great
Velikost obrázku by měla být určena aby se to dalo dobře vidět. Třeba by šlo dát, nastavit jisté omezení pro maximální počet snímků v gifu aby to pro všechny mělo stejné pravidlo.
Prostě tak nějak něco vymyslet. Zkusím se dát nějaký jednoduchý rychlý vzorový obrázek, samozřejmě až ho vytvořím.:hi
 

DeletedUser40463

Guest
Návrh nové grafické soutěže - Umuhumunapuapua

Díval jsem se na titulek tohoto fóra a čtu:
Divoké kmeny
forum

Přemýšlel jsem dál a uvědomil jsem si, že děj se odehrává spíše směrem ke středověku, kde každý nový hráč už má ve vesnici Kostel a kamennou stavbu Hlavní budovy. Když pak rekrutuje vojsko, má k dispozici kopí, meče atd.

Napadlo mě tedy, že když DIVOKÉ KMENY, tak soutěž, jak by asi vypadali vojáci, kdyby to bylo v době nějakých skutečných domorodých kmenů někde v Africe, nebo na Borneu. Kdyby byly zachovány druhy zbraní, tedy:
muž s kopím
bojovník s chladnou zbraní pro obranu
bojovník s chladnou zbraní pro útok
bojovník se zbraní na dálku

vyzvědač
lehká jízda
jízda se střelbou
těžká jízda

taktická zbraň na útok zblízka
taktická zbraň na útok zdálky
vojevůdce
náčelník

Soutěž by mohla spočívat v tom, že si soutěžící vybere tři bojovníky s různými zbraněmi a graficky je přiblíží podobně jako je tomu dosud při rekrutaci. S tím rozdílem, že na jednom obrázku budou tři najednou - které druhy zbraní to budou, záleží na fantazii autora.
Například obrázek: Náčelník dává příkazy vojevůdci a vedle stojí stráž s oštěpem
nebo: těžká jízda naslouchá vyzvědači a vedle je připravený lukostřelec
apod., fantazii se meze nekladou....

Každý soutěžící jen dva obrázky, čím originálnější doba a etnikum, tím lepší. Třeba z dob Egypta, Sumerů, Samurajů, Křováků, nějakých lidožroutů.... Jde přece o DIVOKÉ kmeny.....

No, napsal jsem toho dost.. Je to nápad, rád budu znát Váš názor...
Umuhumunapuapua
 
Nahoru