• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Návrhy na nové soutěže

Vážení hráči,

abychom Vám trochu zpestřili váš pobyt na fóru, pořádáme pro Vás různé soutěže. Grafické, textové, vědomostní apod. Pokud máte jakýkoliv návrh na novou soutěž, nenechte si svůj nápad pro sebe a napište nám to zde. Pokud se nám bude váš nápad líbit, rádi Vaši soutěž uspořádáme.


S pozdravem
Váš DK Tým
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Mnoho kmenů má vytvořena vlastní videa nebo i vlastní stránky - byla tu již soutěž s touto tematikou? (předem se omlouvám, jestli mi to uniklo ...)
 

DeletedUser

Guest
mám miliony nápadu :)
hlavně jde o delší soutěže.
Třeba souteže o mistra české čislovenské republiky ( forbal, hokej, házená :) apod.)
 

DeletedUser

Guest
Dal bych tedy návrh:
Film o divokých kmenech (upoutávka nebo tak něco)
Úkol by byl jednoduchý vytvořit film o divokých kmenech aby byl úhledný bylo by z něj poznat že jde o středověk, tedy o dk a v neposlední řadě také zajmavost a lákavost si zahrát.
Bylo by to něco jako reklama pro dk fe formě klipu/filmu...

Jestli už taková soutěž byla tak by mohla být znovu :)
 

DeletedUser

Guest
Rád byhc nějakou textovou formu, ale třeba prezentace by nebyla špatná..
 

DeletedUser

Guest
Rád bych uvítal soutěž o DK.
Např.: Hraju DK protože je to nej hra po internetu atd.:wacko
 

DeletedUser

Guest
Nápad na soutěž

Zrovna včera když jsem toto fórum četl napadla mě soutež.Soutěž (myslim že)Slohová práce o Divokých Kmenech.(mohl by k tomu být i obrázek)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Vážení hráči,

za pár dní zkončí soutěž o nejlepší komiks k DK, pokud vás napadá nějaký zajímavý nápad na novou soutěž, tak si to nenechte pro sebe a napište nám to tu, my z toho některou určitě vybereme...
 

DeletedUser

Guest
Moje nápady:
1) Jídlo z motivem DK (dort, mercipán,...) myšleno foto
2) Film/klip o DK (grafika, vtip, souvislost,...)
3) Obrázek DK (grafika, vtip, souvislost,...)
 
Nahoru