• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Neboj, až nás bude čekat hokejové mistrovství světa, tak se k tomu snad zase dostaneme. ;)
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Přesně tak, není možné vždy stihnout všechno, ale určitě o tento typ soutěží nepřijdete! ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Mimo tipovací soutěže, v čem byste si rádi zasoutěžili? (A prosím číst správně :D)
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Trochu bych si zarýmoval,
dlouho jsem nic nesložil,
za to jsem se zamiloval,
div se z toho nesložil.
Skládat verše pro svou milou,
není to co bylo kdysi,
teď když ji máš nezletilou,
ke štěstí jí stačí PC.
Ty náročnější už chtějí data,
twitter, facebook, instagram,
hýčkáš si je jako táta,
abys zůstal zase sám.
Dej mi svoje penízky,
víc se o mě nestarej,
náušnice, řetízky,
ty už mi koupil bývalej.



(zítra v 8 ráno mám odevzdávat důležitý projekt do školy u kterého mi zbývají ještě tak 2 hodiny práce, ale proč se nevěnovat poezii, žejo.. když to přijde tak musíš :D )
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vidíš, škoda že jsi se nezapojil do velikonoční soutěže, ta byla rýmovací. A je to tak, když musíš, tak musíš, za chvíli vstávám na brigádu. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Blíží se fotbalové mistrovství světa, budete mít zájem se zapojit do naší tradiční tipovací soutěže? :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Fotbal vůbec nesleduji :D na rozdíl od hokeje ale třebas se něčemu přiučím od tipujících :D
 

DeletedUser34303

Guest
No v programech se dá tvořit hodně, ale psát mi fakt moc nejde :D Ty moje příběhy nestojej za starou belu :D
 
Nahoru