• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na nové soutěže

DeletedUser33829

Guest
Bylo by dobré, kdyby téma diskuze k ME 2016 nebylo uzamčené.;)

Uživatel bez práv zveřejní příspěvek nejdříve po 30 sekundách od předchozího a Kozmicz za tři minuty napíše devět příspěvků, to je výkon.:great
 

DeletedUser42809

Guest
Na Tribal wars 2, byla nedávno zajímavá soutěž o novou postavu do hry. Vytvořit její parametry + příběh o ní. Myslím si, že to by bylo zajímavé, a mohlo by to přinést další rozvoj této hry (pokud by se nějaká taková nová figura chytla).
A co se týká literárních soutěží – mohli by se postavit tak, aby na sebe navazovali, a z vítězných příspěvků by se mohla postupně skládat kniha. Ta by třeba mohla i následně vyjít jako e-book. Já osobně bych si takovou knihu rád přečetl a účastnil se na její tvorbě.
Kniha by se dala prokládat i obrázky, protože se tu jistě najdou i zdatní kreslíři.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Děkujeme za super návrhy, určitě se jimi budeme inspirovat do budoucna. Něco jako elektronická kniha se mi osobně velice líbí. :Good
 

DeletedUser33829

Guest
O jednotku do hry tu soutěž byla a vyhrál to Lamačův vojínek lásky a tenkrát kromě mě nikdo nedodržel pravidlo ohledně obrázku, ale bylo to dávno...
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Přesně jak píšeš, bylo to dávno. Stačí to tentokrát pojmout malinko jinak a můžeme si někdy dát 2. kolo. ;)
 

DeletedUser40852

Guest
Nepročítal jsem to tady celý, takže nevim jestli už tu takový návrh byl. Co takhle nějakou soutěž k DK, aby jsme se dozvěděli i něco zajímavého a nejen hledat kam jste dali na fóru nějaký obrázek. Já mam na mysli něco jako děláte ten kvíz nebo test na srazech. Jednou za čas, buď pravidelně nebo nepravidelně by jste dali nějakou otázku nebo více otázek co by se týkaly DK. Vítězem by byli ti např. první tři, co by odpověděli správně, nebo třeba po týdnu by jste nějak losovali ze správných odpovědí. Na koci kola by jste pak zveřejnili správnou odpověď. Taky by ta soutěž mohla být dlouhodobá a správné odpovědi by se sčítali a vyhrál by ten, kdo by měl nejvíc bodů.
 

DeletedUser33829

Guest
Jenže rozdíl mezi soutěži na DK srazech a na DK je ten, že si každý tu odpověď najde na fóru, na wiki, u spoluhráče.:D
 
Nahoru