• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na Speed

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Návrh číslo 1.

Název:Blesk

Čas: 14:00-20:00 (6 hodin)
Podmínka vítězství:Kmen s nejvíce bodami na konci speedu. 3x 30 PB


Paladin:Ano (bez předmětů)
Lučištníci:Ne
Kostel:Ne
Výzkum:jednoduchý
Rozestavěná vesnice: level 3
Bonusové vesnice:Ano 3 na hráče
Barbarské vesnice:Ano 1 na hráče
Růst opuštěných vesnic: Do 3.000 bodů (velmi rychle rostoucí)
Začátečnická ochrana: 30 minut
Farm limit:Ne
Fake limit:Ne
Morálka:Ne

Šlechtic:Ano ( Nelze dobývat Barbarské Vesnice !!! )
Stoupající ceny šlechtice:Ne
Snížení oddanosti: 20-35
Dosah:1415 polí

Limit členů kmene: 3
Možnost vystoupit ze kmene: Ne
Podpory možné pouze v rámci kmene: Ano
Nemožnost zaútočit na člena kmene: Ano

Rychlost: 300
Rychlost vojska: 0,667
Noční režim: Ne
Noční bonus: Ne
Denní bonus: Ne
Možnost začít znovu volbou v nastavení:Ne

Dodatečná nastavení:

Možnost volby světové strany:Ano
Produkce: 100% (normální)
Domobrana:Ne
Omezení počtu vyrabovaných surovin na den a vesnici:Ne
Vzdálenost mezi vesnicemi: Velmi malá

Moje slova k nastavení:
(Tento speed jsem navrhl z důvodů toho ,že poslední dobou hodně lidí pokud možno jen bere bbs tak to bude bez zabírání bbs :) (možnost začít znovu: Ne je nastavená z toho důvodu aby hráči kteří jsou zničeni nezačali znovu ,když jim zničí armu a farmí je potom je třeba chtějí vzít ale proto začnou znovu je nebudou moci vzít.Rychlost 300-400 je dle mě ideální pro pořádné speedery ovšem každému vyhovuje něco jiného rychlost vojska 0,667 byla nastavena k vyrovnání rychlosti speedu.Level 3 je dle mě ideální ,když brzy mohou hráči mít Lehkou kavalérii a farmit si sní.Nováčci často neradi farmí s LK.Limit členů kmene byl takto nastaven ,protože nejdou zabírat barbarské vesnice tak aby každý kmen mohl mít i nějakou tu deffku ,když se soustředí na to zabírání a potřeboval by podporu.Výzkum je jednoduchý.Dosah maximální tudíž múžete postavit "vláček")


Doufám ,že si někdy tento speed budeme moci zahrát i kdyby nebyl vybrán tak doufám ,že se o "návrhy speedů" začne někdo více starat už jsem dlouho neviděl ,že by někdo napsal z týmu tento speed bude nastaven xx.xx.xxxx v xx.xx hodin....

---------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Návrh vynikající, není problém.

Speed bude nastaven 07.09.2015 00:00 jako NočníBlesk. :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru