• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na zlepšení hry

DeletedUser33829

Guest
Já odpověděl na všechny Tvoje návrhy a dokonce Tě upozornil, že jeden Tvůj návrh, kterému jsi zde věnoval dost velkou část a hned ve dvou příspěvcích, tak už tu je. Takže sám si zjisti co ve hře už je, a pak piš, že se tu máme bavit o věcech, které tu nejsou.;)
Nevím, kde jsi přišel s tím, že PB nekupuji, právě že jej kupuji, ale neprodávám.;):mocking Ale jinak zrušení této možnosti by mi nevadilo, obzvláště když to bylo ještě večer před zavedením této funkce zakázané. Také jsem nepsal, jak je to tu pro bohaté podnikatele. Ty mi vsouváš spoustu myšlenek, které netvrdím.:sorry

Nápady mám téměř shodné s tantalenou, ale to jsou kroky dle Tebe zpátky.:pardonProto jsem ukončil svůj příspěvek větou, že to nemá smysl. O většině návrzích můžeš jen psát, ale nic se nezmění.:cry
 

DeletedUser40729

Guest
To jsou věci, které nezrušíme, neboť křivka evoluce nikdy nejde dolů.
 

DeletedUser33829

Guest
S tou evolucí souhlasím, jen dodám, že evoluce pokud jde špatnou cestou, tak prostě skončí, a tady to dopadne stejně.:hi I když evolucí bych to nenazýval.:D

Tantalena se rozjel, zajímavý příklad s fotbalem, ale neřekl bych, že fyzická kondice je zadarmo, to řekni těm co se snaží hubnout.:mocking

Tak trochu reálněji, když jsou zde zlepšení. Když tu máme boj o erby a tam funkci zvýšení si panského dvora, tak co kdyby Inno bylo kreativnější při těch nastavení světů, jako 3stupňový panský dvůr s balíčky surovin, svět bez paladina či jen s ním bez artefaktů, pravidlo selského dvora, vypnutý noční bonus, neomezené posílání surovin na začátku hraní (na jiných jazykových verzích to funguje) atd. Proč tu některé takové funkce nejsou spouštěny nebo byly jen výjimečně?
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To jsou prostě ty věci, které já neprosadím :D
Já sem třeba původně chtěl napsat zmínku o classic serveru. Ten je možná i na více jazykových verzích než speedy - ale tímto tvrzením si moc jistý nejsem, ono je v dnešní době spíš těžší hledat jazykové verze, kde některé z těchto typů serverů chybí.
Já co vím, tak byla před rokem taková "móda" dělat světy bez rabování surovin. To stihlo velkou část těch verzí s nejpočetnější hráčskou základnou.
Ten třístupňový panský dvůr... Já mám vždycky akorát srandu z toho, jak to někteří lidé odmítají (např. Lamač), přitom hrát s tím se nikdy pořádně nenaučili. Taky to asi mnoho lidí považuje za "neznámou novinku". Je ale pravda, že zlaté mince jsou vývojově mladší.
Stojí za zmínku ty různé konfigurace
.de W1/W2 konfigurace
.de W3 konfigurace
.de W4 konfigurace
.de W5 konfigurace
- většina lidí nemá ponětí o jejich existenci (dal jsem články o některých z nich na Wiki, kterou nikdo nečte)
Myslím, že s tou první udělali Nizozemci minulý rok classic server. Na .ch se ty první 3 občas objeví. Na .de momentálně nejsou speedy. A tak jistou dobu, než jsem s tím navrhováním speedů na .cz seknul, jsem sem některé z nich čas od času navrhnul... Dokonce jsem udělal i něco jako simulaci německého světa 1. Nečekám ale, že něco tak zpátečnického, byť ne nezajímavého, by se mohlo v nastaveních stálých světů objevit. A to i přesto, že ty první 2 konfigurace by svět výrazně protáhly, což by se Innu asi hodilo :D
 

DeletedUser42559

Guest
Navrhoval bych aby si při potřebě dovolené hráči nemuseli pověřovat někoho jako zástup, který toho může zneužít.
Naopak v režimu dovolené by hráč nemohl produkovat suroviny a rekrutovat vojsko. Ostatní hráči by nemohli na daného hráče v režimu dovolené útočit.
Dále pokud hráč posílá na drancování nějaké vojsko měl by mít možnost ho stáhnout dříve než dorazí.
Pokud nějaký hráč zaútočí na jiného neměl by mít bitvu např. vyhranou okamžitě ale bitva by měla být rozdělena na kola v nějakých časových intervalech.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
K té první části:
To je de facto noční režim (viz Wiki).
Již jsem navrhoval, že by mohl existovat speciálně upravený noční režim pro některé takto nastavené světy světy za následujících podmínek:
1) Každý jednotlivý den bude nočním režimem zaplněno 6-10 (nebo jiný nastavitelný počet) hodin. Např. tedy pondělí 00:00-5:00 + 8:00-12:00 + 23:00-00:00 - dohromady 10 hodin - to by šlo...
2) Úpravy v nastavení nočního režimu může každý hráč provádět na 7 a více dní dopředu
3) Nastavení nočního režimu u daného hráče je veřejně přístupné přes profil (to aby nebyly ohroženy hromadné akce na hráče jen proto, že si to tak ten obránce zrovna nastavil na čas dopadu)

EDIT:
Samozřejmě by byl přednastaven jistý automatický noční režim - tj. kdyby noční režim nějaký hráč nenastavoval nebo ho chtěl nastavit tak, že by neodpovídal délkovým kritériím, automaticky by byl pro daný den nastaven ten přednastavený základní (třeba 0:00-8:00).
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser40729

Guest
[SPOIL]
Navrhoval bych aby si při potřebě dovolené hráči nemuseli pověřovat někoho jako zástup, který toho může zneužít.
Naopak v režimu dovolené by hráč nemohl produkovat suroviny a rekrutovat vojsko. Ostatní hráči by nemohli na daného hráče v režimu dovolené útočit.
Dále pokud hráč posílá na drancování nějaké vojsko měl by mít možnost ho stáhnout dříve než dorazí.
Pokud nějaký hráč zaútočí na jiného neměl by mít bitvu např. vyhranou okamžitě ale bitva by měla být rozdělena na kola v nějakých časových intervalech.
[/SPOIL]

Ahoj, k té dovolené se obávám,že by šlo zneužít, když by se na někoho chystaly útoky.
Co se týče stornování drancovacích útoků, limit na stornování je nastaven dle nastavení světa.
Poslední nápad nechápu, vysvětli prosím pojem například vyhranou okamžitě, a rozveď, jak to přesně myslíš, nedovedu si to moc představit
 

DeletedUser33829

Guest
Bitvu rozvádět ani nemusí, tato idea už tu bylo mnohokrát a nic takového tu přece nebude, bylo by to jen plýtvání času.
Škoda, že se nevyjadřuješ ke všemu, když jsi tak žádal návrhy.:(
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím co třeba přidat více práv a možností hráčů do Kmene jako je například správa rezervací nebo barevné tituly a jiné :) .
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přidat více práv by samozřejmě šlo, ale nemyslíme si, že je to potřeba. Nechceme udělování práv dělat složitější, ale chceme, aby byly pochopitelné, pro každého vůdce kmene.
 
Nahoru