• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na zlepšení hry

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Přidat více práv by samozřejmě šlo, ale nemyslíme si, že je to potřeba. Nechceme udělování práv dělat složitější, ale chceme, aby byly pochopitelné, pro každého vůdce kmene.
Ďekuji za odpověď to je pochopitelné tým jsem spíše měl na mysli to že by to mohlo být i zábavnější a rozšířenější a , přeba by mohly být i přímo ve vnitř v menu-(upravit práva a titulek) nebo nějaká vedlejší sekce aby , to nebylo tak složité , mohly by to používat přeba zkušenější hráčí-(Zakladatele Kmenů).

Ďekuji
 
Naposledy upraveno:

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
měl bych návrh na přehlednější fórum kmene

Tým mám na mysli fóra kmenů co přeba přidat nějaký simbol aby se hráč vyznál vé fórech konkrétně mám na mysli Skryté fóra a fóra pro důvěryhodné hráče aby se v tom hráčí s těmito právy vyznaly které fórum je skryté a které ne. Myslím si že by to mohlo být přehlednější v tomto případě.


Podpory

Také bych navrhl aby se hráč vyznál v jednotkách co jsou jednotky dotyčné vesnice hráče a podpora z jiné vesnice či jiného hráče, mohla by tam být přidaná tabulka vedle města s názvem napříklat Podpory. :)

Pozvání

Také si myslím že by bylo , docela fajn aby , přibyla možnost pozvání hráčů přímo do kmene.


Inventář


K tomu by se mohla přidat možnost odebrat podložku z inventáře jeli-kož , jsou některé podložky nepotřebné protože je přebas na daném světě nelze použít napříklat podložka Ďedictví pokuď pánský dvůr nelze zvíšit.

Ďekuji :)
 
Naposledy upraveno:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Čusí,
nedávno přidaná kolonka v náhledu "Výzkum" je dobrá věc.
Ještě více by mi pomohla, kdyby se vesnice po kliknutí na Výzkum daly řadit nejen dle bodů, ale i dle selského dvora.
To by byla paráda :)
Kvítek

Edit:
A také by se mi líbilo, kdyby v osobních zprávách šla "Exportovat jako kód BB" nejen celá zpráva, ale třeba jen její samotná část.
Když je třeba delší konverzace a chci exportovat jen některé fragmenty, tak se v tom pak nevyznám při vybírání jen toho co bych si přála exportovat v BB-kódu.
 
Naposledy upraveno:

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Zdárek, jdu zase otravovat.

Aktivní rekrutace
Náhled vesnice, správce účtu ~~~> http://prntscr.com/d6ucdw
Je to sice fajn, že vidím "Aktivní" rekrutaci vojska,...ale byla bych ráda, kdyby aspoň někde bylo uvedeno co to tam rekrutuju.
Neboť ani v dalším náhledu (po kliknutí na "přepracovat") není uveden název/druh šablonky ~~~> http://prntscr.com/d6ud1m

Je to drobnost, malý detail... ale teď co si "hraju" s vícero šablonkami, tak všechno musím "rozklikávat", abych zjistila co tam mám v plánu naverbovat.

Sice se to dá udělat, zařídit a vytřídit dalšími a dalšími dynamickými i manuálními skupinami, ale již teď jich tu mám tolik, že v tom trocha plavu.
A to mne přivádí k dalšímu: některé skupiny používám více, některé méně..., ale všechny se občas hodí a nechci se jich vzdát.

Selekce viditelnosti skupin
Dalo by se zavést, aby některé skupinky "byly viditelné" jen tehdy, když si je ""zvolím" na hlavní panel" ?


Snad jsem to napsala srozumitelně (o čemž pochybuji :D ).
Ale to neva - tady je to stejně umrlo, tak si počtěte,...zapřemejšlejte...a tak nějak : ))))


Edit:
Pro Shedda - jsem amatér a mám víc jak dvě vesnice, tak:
Ne, nemám rekrut army dělen jen na dvě části "obrana/útok" :D
A ne, nemám jen skupinku "hradby" a "plný selák" :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser42666

Guest
Zdravim vas, moc sa mi tu hrabat nechce tak neviem kam to hodit a davam to sem...

ide o nastavenie sveta. Dlho uz pocuvam od hracov ze tu chyba stara dobra klasika, bez vsetkych tych vymozenosti.... Co tak svet 50 otvorit s takymto nastavenim (ziadne vlajky, palachovia, kostoly, bonysy).. proste tak ako sme kedysi zacinali..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Takový svět byl na chvíli otevřen k jubileu Innogames, mockrát to už bylo napsáno, že se Innogames ke klasice vracet nebude.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Čusí,
Říkala jsem si, že bych po půl roce zas mohla použít dávno někde ztraceného paladina...
Jo, dobrý. Stáhla jsem ho z podpory a chci ho přemístit tam kam by se mi to líbilo.
Odkliknu "Ano, chci přemístit paladina"... i "Ano, opravdu zde tady chci mít svýho paladina"....a skropí mě hláška "Selský dvůr nemůže zásobovat další jednotky".
Mám tam postavenou sochu, tak proč další místo ? A kolik to vlastně je ? Jedna,... dvacet....sto nebo tisíc jednotek?

Je divné, že u každé jednotky jak v kasárnách, tak ve stájích, tak v dílně, dokonce i v panským dvoře, vidím přesně kolik která jednotka zabírá místa v seláku - proč toto není uvedeno u paladina ???????
Díky, docela by mi to pomohlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Například zde: https://help.divokekmeny.cz/wiki/Jednotky#Jednotky a ve hře na Nádvoří. Když klikneš na ikonu jednotlivých jednotek, vyskočí okno s informacemi.

c1bf0d845a2f4e4fb69e248b07d61a79.png
 
Nahoru