• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na zlepšení hry

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Už jsem návrh poslal vývojářům hry, tak uvidíme, jak zareagují... Díky! ;)
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Už jsem návrh poslal vývojářům hry, tak uvidíme, jak zareagují... Díky! ;)
Rádo se stalo poďekování je i na mé straně :);).

A skuste prosím založit o nějakých pár práv navíc do kmenů alspon do nějaké vedlejší složky aby to bylo přehledné pro každýho přebas po rozkliknutí ve volbach práv nebo nějáky rozklyknutelný spoiler vedle tech práv myslím že by to určitě nikomu nevadilo a navíc by to možná pomohlo i v mnoha kmenech :).

Ďekuji.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Podle mého je práv víc, než dost. Vytvářet další práva by mohlo hru dělat akorát složitější. Nemyslím si, že to je opravdu potřeba.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Zdravím nebylo by lepší udělat místo zkritých fór fóra jen pro určité dotyčné hráče že by se tam zadal Nick Hráče/čů kteří by do toho mělí přístup? Nebylo by to tak lepší? Myslím že ano.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Od toho je fórum pro důvěryhodné hráče, není třeba vytvářet další a další skupiny na fóru.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zdravím

Mám takový dotaz jak se ve kmeni nastavuji práva a tituly nešlo by to udělat tak jak je na Grepolisu? Že by se jen rozkliklo upravit práva a zároveň už by tam bylo otevřeno pole pro změnu titulu? bylo by to rychlejší a snadnější a nemusely by se rozklikavat hráči jednotně a upravovat titul každýmu zvlášť ale mohlo by to být pozměněno hromadně když chce někdo změnit titul hráčů naráz tak se mi zdá zbytečně zdlouhavé a logičtější to rozklikávat po jednom.Mě by to určitě pomohlo


Ďekuji :D:);)

Po delší době jsem dostal vyjádření k tomuto nápadu. Bohužel byl návrh zamítnut, protože by v dané nabídce bylo již více možností (přepracovat práva, titul atd.) a pro některé hráče by to tak mohlo být údajně komplikovanější. Můj osobní názor je na to však trochu jiný, ale bohužel s tím nic nenaděláme... Každopádně ještě jednou díky za nápad, mě se líbil.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Po delší době jsem dostal vyjádření k tomuto nápadu. Bohužel byl návrh zamítnut, protože by v dané nabídce bylo již více možností (přepracovat práva, titul atd.) a pro některé hráče by to tak mohlo být údajně komplikovanější. Můj osobní názor je na to však trochu jiný, ale bohužel s tím nic nenaděláme... Každopádně ještě jednou díky za nápad, mě se líbil.
Nó je to fakt škoda tak též nevidím důvod k zapření no :/ . No ono to bylo myšleno v jednom nemuselo by se do nabítky vůbec vjíždět
%C4%8Clenov%C3%A9_-_%C3%BAprava.png
tohle je okopírované z grépolisu a tak to bylo myšleno.My spíše příjde zdlouhavější a logičtější jak to je teď než tak jak je to na tom obrázku jak a jak to mám na myslí já.




Jinak takový dotaz jak je fórum kmene tak témata v jednotlivých sekcí nelze posouvat nahoru dolu nošlo by to nějak přidat vím že hlavní sekce jsou ale témata v nichš jíž ne bylo by to mnohem lepší ďekuji :).
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Témata se posouvají podle času vytvoření či poslední odpovědi (teď nevím, co z toho je správně), takže tam asi změny nenastanou.
 

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Témata se posouvají podle času vytvoření či poslední odpovědi (teď nevím, co z toho je správně), takže tam asi změny nenastanou.
Dobře to nevadí no.A z temi právami a tituly to bylo myšleno tak jak je na tom obrázku určitě by to bylo lepší :) .
 
Nahoru