• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Návrhy na zlepšení

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Zdravím,

bohužel, není v mých silách, abych pročetl všechny témata, takže se předem omlouvám, pokud zde tyto návrhy již byly nebo například už jsou testovány na betách, kde také nefiguruji.

1. Ikonka sekery u vesnice na kterou útočí "spojenec"
Docela bych uvítal, aby zde bylo nastavitelné, že uvidím na mapě sekerku, že útočí někdo, s kým mám sdílení. A dalo by se to vypínat/zapínat. Samozřejmě by sekerka byla odlišná od té, kterou mám já.

2. Hromadné zrušení a nahození vlajek
V určitě skupině by se dalo hromadně odstranit všechny vlajky a hromadně nahodit určitý typ vlajky.

3. Seřazení vesnic podle souřadnic.
V dynamických skupinách by mohlo být seřazení vesnic podle souřadnic - například nejsevernější souřadnice 550 a nejjiženější 580 - a všechno mezi tím. Popřípadě ještě zvolit manuální vesnice a k ní nastavit všechny vesnice v okruhu 10 polí.

Woo
 

DeletedUser41580

Guest
Na tu trojku ti klidně napíšu skript, jestli chceš. Ale implementovat to do hry mi přijde dosti zbytečné, asi bys byl jediný, kdo by to využíval :D
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Tak když by se ti chtělo, nevím, jak je to náročné nebo ne.

Ale jde o to, jak by to fungovalo, chtělo by to aby to vyselektovalo dané vesnice a byla z nich dynamická skupina. A využité by to bylo při útocích popřípadě podporách. Vem si, že posíláš dálkové útoky, máš vycentrovanou oblast a posíláš víceméně ze stejné vzdálenosti. Spousta hráčů má různé manuální skupiny - hranice, 5h od hranic, 10h od hranic, atd ale vše musí dělat manuálně, zde by to zabralo cca minutku v nastavení dynamických skupin. Nebo například chceš poslat hromadně podpory a zadáš vesnici v zázemí a vše do 10 polí okolo, udělá se ti dynamická skupina a seš si jistej, že nepošleš def z hranic a pak rychle jedeš, přes A, D klávesové zkratky z vesky na vesku a nemusíš postupně vše proklikávat.
 

DeletedUser31462

Guest
Tak když by se ti chtělo, nevím, jak je to náročné nebo ne.

Ale jde o to, jak by to fungovalo, chtělo by to aby to vyselektovalo dané vesnice a byla z nich dynamická skupina. A využité by to bylo při útocích popřípadě podporách. Vem si, že posíláš dálkové útoky, máš vycentrovanou oblast a posíláš víceméně ze stejné vzdálenosti. Spousta hráčů má různé manuální skupiny - hranice, 5h od hranic, 10h od hranic, atd ale vše musí dělat manuálně, zde by to zabralo cca minutku v nastavení dynamických skupin. Nebo například chceš poslat hromadně podpory a zadáš vesnici v zázemí a vše do 10 polí okolo, udělá se ti dynamická skupina a seš si jistej, že nepošleš def z hranic a pak rychle jedeš, přes A, D klávesové zkratky z vesky na vesku a nemusíš postupně vše proklikávat.

Kedysi sa tento problém dal riešiť pomocou scriptu na premenovanie dedín, kedy si si dediny jednoducho nechal pomenovať podľa vzdialenosti k určitej súradnici a následne si ich zoradil a znova premenoval číslami. Bohužiaľ už cca rok tento script nefunguje tak ako má a premenuje iba niekoľko x vesníc. Popravde niečo podobné ako ty popisuješ by som bral aj ja. Je dosť od veci keď posielaš útoky do určitej oblasti a u jednej dediny to je 10 hodín, stlačíš šipku a u druhej 44 hodín :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za tvé nápady Woo, vyjádřím se následovně...

1. Ikonka sekery u vesnice na kterou útočí "spojenec"
Docela bych uvítal, aby zde bylo nastavitelné, že uvidím na mapě sekerku, že útočí někdo, s kým mám sdílení. A dalo by se to vypínat/zapínat. Samozřejmě by sekerka byla odlišná od té, kterou mám já.

Tento nápad byl poslán na Inno již dávno, zatím však nebyl zrealizován a těžko říct, zda se jej dočkáme.

2. Hromadné zrušení a nahození vlajek
V určitě skupině by se dalo hromadně odstranit všechny vlajky a hromadně nahodit určitý typ vlajky.

Tento nápad byl již zamítnut.

3. Seřazení vesnic podle souřadnic.
V dynamických skupinách by mohlo být seřazení vesnic podle souřadnic - například nejsevernější souřadnice 550 a nejjiženější 580 - a všechno mezi tím. Popřípadě ještě zvolit manuální vesnice a k ní nastavit všechny vesnice v okruhu 10 polí.

Nemyslím si, že je to zrovna věc, na kterou by se nyní Inno chtělo zaměřovat. Používané by to bylo jen opravdu minimální hrstkou hráčů, takže zatím mi to přijde poměrně zbytečné.
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Musím přiznat, že dynamické skupiny na základě souřadnic bych také bral a na některých světech příležitostně využil. Vždy si rozděluju vesnice do skupin podle polohy a často se stane, že zjistím, že třeba na 2 v dané oblasti jsem zapomněl a překouknul je, takhle by mi dynamika ušetřila dost času a selhání lidského faktoru. Podle mě stojí za zvážení.
 
Nahoru