• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Něco jiného než D.K.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tak podle mne byl nejzásadnější moment již ve 2. minutě, kdy Fred vsítil branku. Maracaná je kouzelný stadion. Atmosféra mohla kanárky vystresovat a byl by s nimi amén, nebo také polít živou vodou. Stalo se to druhé, jelikož došlo k brzké brance. Měli za sebou pověstného 12. hráče, kdežto Španělsko dostalo nejrychlejší gól podle mého za minimálně posledních 6 let a na to zvyklé rozhodně není. Připočítejte k tomu stmosférou nadopované brazilce, kteří dohrávají každý souboj, neustále presují a jejich protiútoky mají smrtelné paramatery a máte zde zápas s výsledekm 3:0.

Brazílie po dlouhé době není tým megastars s hvězdnými manýry, ale perspektivní mančaft, co má i přes svůj mladý věk nesmírnou kvalitu a také i nějaké zkušenosti. Scolari nevybral nejlepší, ale ty správné hráče (viz Fred). S Neymarem musím souhlasit, i když bude pro mne důležitým odrazovým můstkem jeho působení v Barceloně a jak se tam vyrovná s tím, že ústřední postavou je Messi, na což nebyl zvyklý, nicméně již teď mne přesvědčil, že rozhodně má v sobě potenciál neuvěřitelného hráče a je to pouze na něm, zda ho naplní.
Většina brazilských trenérů jako by přehlížela Šachťar Doněck, ale když z té lokality někdo odejde, tak se dostane do repre (viz Jadson). Podle mne svou výkonosti by někteří překonali nominované, ale Scolari vybral podle svého rozumu, aby tým šlapal jako hodinky. Fernandinho je podle mnohých zpráv od lidí, co tamní ligu sledují jedním z nich. Myslím, že příští rok mnozí fanoušci Premier League uvidí, jak vražedné bude pro jejich tým středové duo Fernandinho- Yaya Touré ...

Jinak s tím Španělském souhlasím až na tu sestavu, kde bych zřejmě pár změn provedl a dovedl bych si tam možná i představit jiné hráče :)
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Fotbal dopadl naprosto k mé spokojenosti. :hi

Plzeň a Liberec postoupili a Sparta končí. :thumb

555
MŠK Žilina – NK Lublaň 2:0
2754


Gratuluju .... též k postupu.:great
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Zápas dívčího hokeje ve Velkém Meziříčí ovládla Morava:thumb

ČECHY - MORAVA 3:6 (2:3,0:2,1:1)

Exhibiční dívčí hokejové utkání, které bylo součástí doprovodného programu Her 6. zimní olympiády dětí a mládeže na Vysočině.

V zápase proti sobě nastoupila dívčí hokejová družstva.
Hráčky ve věku 10 – 12 let sestavená z nejlepších hokejistek Čech a Moravy této věkové kategorie.

Hrálo se podle pravidel ledního hokeje pro mladší žáky, tzn. důsledně bezkontaktně.
To ale neznamená, že si družstva rozdělená zemskou historickou hranicí něco odpustily nebo darovaly bez boje.

Celá reportáž ZDE.

[YOUTUBE]1XoJM0_jOys[/YOUTUBE]​

 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Za pár dní začne Olympiáda v Soči 2014 :hi

Jak se na tuto akci dívat a jaký k ní zaujat POSTOJ na tuto významnou celosvětovou událost.

Ač lidé chtějí ano či ne přijdou do kontaktu s olympiádou.
Drtivá většina,ale tuto událost bude sama vyhledávat a fandit svým barvám. :great

Na olympiádu se lze dívat z několika pohledů.
- Co to přinese a již přineslo lidem co v místě žijí.
- Není sport dnes tak trochu i o politice a nehrozí zneužití.
- Sportovní úspěchy a neúspěchy.

Pořádat olympiádu takto megalomansky se mne osobně NELÍBÍ,ale to je tak všechno co proti tomu mohu říci.

Komu nebo čemu mám fandit ???

Lidem co si ničí zdraví,aby byli NEJ na světě a pak se na staré kolena léčili z nemocí zapříčiněný sportem.
Lidem co na tom vydělali nebo lidem co vyhnali a pobořili jejich domy,aby tam postavili stadion či jinou budovu.
Otázek pro a proti je mnoho ... :blush
Jelikož nesu Čech což o mne zde většinou víte, ale Moravan komu mám fandit. :hi
Čechům,kteří jediní zastupují celou naši republiku,kde Moravané a Slezané do Soče oficiálně neletí. :scratch
Když se jim bude dařit tak proč ne ať vyhrají ...
CELKOVĚ,ale držím palce VŠEM sportovcům,kteří čestně chtějí zvítězit.:thumb
Je mne jedno z které části světa je.
V kolektivních sportech budu držet palce našim blízkým bratrům a sestrám ze SLOVENSKA.h04*
Za podporu,kterou nám Moravanům dlouhodobě projevují ... :muck
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
GRATULUJU Čechům co žijí v Česku alias Čechy k medaili na Olympiádě v SOČI. :great

JB511e11_s4.jpg
 

Habrton

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
30
Čtvrtfinále je tu. :axe :thumb

Jako MORAVAN a Moravský patriot fandím všem Moravským klubů po celou sezónu.
Jsem srdcem Komeťák ... :hi

Ale odbočím ještě na baráž.
Olomůcu přeju postup mezi elitu v baráži.
Je lepší a pohodlnější jezdit na venkovní zápasy doma na Moravě než do Čech.

Letošní čtvrtfinále perfektně vyšlo jako souboj.
Morava = Čechy
h02*

Doufám,že to není jen moje přání,aby se po 6 letech titul vrátil k nám domů na Moravu.

Ideální finále Kometa - Zlín (Vítkovice). :thumb

Morava DO TOHO ... :yeah:beer
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru