• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nějaký cheat hack neví někdo co to je?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Musím se Shedda v tomhle zastat ale i mě se to několikrát podařilo (samozřejmě musíš mít štěstí).
 

DeletedUser37060

Guest
neviem či je to otázka šťastia...

mne sa to podarilo tiež u veľa krát. Ovšem nie na prvý krát ale skúšal som to nespočetne veľa krát a po čase som sa to naučil...

Najpodstatnejšie je mať aspoň nadpriemerne (podľa klasickej tabuľky IQ = 110 - 119) vyvinutú ľavú hemisféru mozgu, ktorá je práve na čísla a počítanie popri logike a analitickému mysleniu, a druhá vec čo človek, nebo-li obránca musí mať je presný rytmus ako švajčiarske hodinky:

pod každým príkazom beží aktuálna odozva servera a čas. A pri správnom výpočte, čo je najlepšie vypočítavať v bezstresovom stave, aby nedošlo k chybnému výpočtu, a správnom rytme ktorý je zase treba nakopnúť do dychu a prstu a v správnom čase, v správnej milisekunde zareagovať.

Nie je to ťažké :D
 

DeletedUser2005

Guest
nemohl jsem si odpustit ale tohle miluji :Ddávám vždy aspoň, jednu sekundu každému, tohle je silně nefér a nejde to bránit leda že by se předtím oběvilo nadměrné množství defu, je to jinak silně nefér nedat příležitost se bránit a vyhrát za každou cenu.

...potom se tedy nejspíš v brzké době dopracuješ k tomu,že budeš na každého posílat jen tři šlechtice a posledního po hodině...:mocking...když chceš tedy dávat ty šance...ta hra je právě o tom,že když už útočíš,nemá protistrana mít naopak ani tu nejmenší šanci něco bránit...navíc,použít povolený návod na rychlé odesílání má i soupeř,který může stejně dobře do Tvých milisekund strčit deffky...tady jsou myslím šance vyrovnány...Tobě někdo dal někdy šanci nechat si zabrat vesnici tím,že úmyslně nestíhal podpořit před řekněme čtvrtou šlechtou...?...

Nejlepší je když je zrovna v tu chvíli nějaký výpadek,to bych pak nejraději rozkousal klávesnici.:bomb

...výpadek neovlivníš,ale nejhorší je když do rychlého odesílání naskočí ta ........to by bylo hrozný slovo,ochrana proti bootu...alespoň nám platícím si PŮ by tato ........další takový,mohla být v určitých situacích odpuštěna...

A co se týče rychlého odesílání,zúčastnění ze světa 28 na které posílám z recese fejky z jedné vesnice vědí,že jich pošlu třeba deset a víc v jedné vteřině...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
ono je rozdíl trefit se do času jestliže posíláš z jiné vesnice a je rozdíl trefit se 2x do času, tedy jednou odeslat jednotky a jednou je v rytmu stáhnout zpět. Andýsku a přitom se trefit do 3 desetin, ano? Tak to můžeš hledět na odezvu serveru jak chceš.
No tak, fešáci, škoda že jsem s nikým z vás ještě na žádným světě nesetkal. :D Je tu tolik borců a že by jsme se vždy minuli?
 

DeletedUser37060

Guest
nemusíš mi veriť... tí čo to vedia, veria a ten kto nevie a nechce veriť mi nebude veriť ani keby som mu hodil screen, výpočet aj rýchlosť môjho pulzu a dýchania....


a morduchaj, pozor na dobleposty
 

DeletedUser33829

Guest
andysku, u hemisfér záleží jestli jsi levák nebo pravák.;)

...výpadek neovlivníš,ale nejhorší je když do rychlého odesílání naskočí ta ........to by bylo hrozný slovo,ochrana proti bootu...alespoň nám platícím si PŮ by tato ........další takový,mohla být v určitých situacích odpuštěna...

Velice dobrý postřeh, ale musím říct, že s ochranou proti Botu jsem se už dlouho nesetkal, jinak moc nepřekážela, když naskočila tak se dalo ještě několik příkazů dělat, než zablokovala celou stránku.

ono je rozdíl trefit se do času jestliže posíláš z jiné vesnice a je rozdíl trefit se 2x do času, tedy jednou odeslat jednotky a jednou je v rytmu stáhnout zpět. Andýsku a přitom se trefit do 3 desetin, ano? Tak to můžeš hledět na odezvu serveru jak chceš.
No tak, fešáci, škoda že jsem s nikým z vás ještě na žádným světě nesetkal. :D Je tu tolik borců a že by jsme se vždy minuli?
Pan Albert Einstein se napráskal k neznalostem, tak ani nevím jestli to mám odkrývat, ale tak jsem se o poznatky vždycky dělil, tak proč ne tentokrát.

Pokud vláček jde přes celou sekundu, např.
8:00:00:979
8:00:01:079
8:00:01:179
8:00:01:279

Není nic lehčího, než vojsko vyslat na nějakou barbarku, když vezmu pěchotu, která půjde 18 minut jedním směrem, tak když ji vyšleš ve 7:24:01:000-999, tak dorazí do barbarky ve 7:42:01:000-999, ale zpět do vesnice se vrátí přesně v 8:00:01:000. Máš celou sekundu do které se musíš trefit, ale chápu pro Tebe nemožnost.:mocking

Když ten vlak nejde přes celou sekundu, tak vojsko, které vyšleš z vesnice se po stáhnutí a zrušení příkazu vrací ve stejných milisekundách v jakých bylo odesláno, takže opět sekunda na to se trefit.;)

Už chápeš?:D
 

DeletedUser37060

Guest
:yes ako som už písal, kto vie, tak verí... kto nevie nebude veriť... asi sa bojí pravdy
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Tohle mi shedde vysvětlovat nemusíš, vím že se vrací jednotky v "celou"
Jenže ty jsi tu dal na předchozích stranách 2 příklady u kterých nebyl čas přes "celou".
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser37060

Guest
možno som vypil málo tekutín dneska, tak mi to nedošlo. Ale ak som ťa správne pochopil, tak chceš príklad ktorý bude obsahovať "Jenže ty jsi tu dal na předchozích stranách 2 příklady u kterých nebyl čas přes "celou"."
:sorry ne, fakt mi to nedošlo... :cry
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Tak si Andýsku ještě ulej, já ti to podám pomaleji.
Vysvětli mi jak tímto způsobem - o vedlejší barbaru, vychytáš tento vláček:
[SPOIL]
9rq0.png

http://sk25.divoke-kmene.sk/public_report/1eb55f47c3b94c90c49afae3c7c02a70[/SPOIL]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru