• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

nějaký cheat hack neví někdo co to je?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
"vojsko, které vyšleš z vesnice se po stáhnutí a zrušení příkazu vrací ve stejných milisekundách v jakých bylo odesláno, takže opět sekunda na to se trefit.;) "

je tohle to odpoveď na tvoju otázku? :scratch
 

DeletedUser39087

Guest
Posles armu na barbarku pri tebe, snazis sa trafit medzi tie ms a ked sa ti to raz podari tak len vypocitas kedy to musis zrusit aby to doslo medzi ten vlacik. :cool
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Jo, to je přesně ta odpověď,
a teď to Andýsku raději smaž :)
 

DeletedUser37060

Guest
nič nebudem mazať... môže mi niekto vysvetliť o čo mu ide??
ja sa na to pozriem ráno, hoc si nemyslím že mi to bude dávať iný zmysel...

do vtedy uvítam, keď aj do súkromnej správy, ako to vidí niekto iný, najlepšie nezávislý človek na jossovi a jeho double no1s perfect...
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
Ändýsku, nevím o čem mluvíš. Celá tato diskuze se stočila úplně jiným směrem. Já se jen ptal na to co zde psal Shedd. A žádný můj double "No1s Perfect" není. To si nech ověřit.
 

DeletedUser37060

Guest
tak znovu:

Tak si Andýsku ještě ulej, já ti to podám pomaleji.
Vysvětli mi jak tímto způsobem - o vedlejší barbaru, vychytáš tento vláček:

andysek2503 napsal/a:
"vojsko, které vyšleš z vesnice se po stáhnutí a zrušení příkazu vrací ve stejných milisekundách v jakých bylo odesláno, takže opět sekunda na to se trefit.;) "

je tohle to odpoveď na tvoju otázku? :scratch

Shedd písal o oboch prípadoch: aj keď vláčik IDE CEZ CELÚ, AJ KEĎ IDE V CELEJ.
Netuším, čím je tak múdra odpoveď toto:
No1s Perfect napsal/a:
Posles armu na barbarku pri tebe, snazis sa trafit medzi tie ms a ked sa ti to raz podari tak len vypocitas kedy to musis zrusit aby to doslo medzi ten vlacik. :cool
,
že ma 2 minúty po nej, zrovna od niekoho, kto sa len kôli tomu znovu registroval, vyzveš na mazanie mojich otázok, ktoré sa týkajú, pre mňa absolútne nepochopiteľne položenej otázke od teba, zrovna po Sheddovom príspevku, v ktorom ti ukázal jeden príklad a druhý vysvetlil....

A to pevne dúfam že to nie je tvoj double, pretože to by bolo od teba ako úbohé tak zúfalé...
 

joss

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
40
toho si nevšímej, včera byl nějaký špatný den :)
 

DeletedUser38962

Guest
Útok v 1 sec

Zdraví,
Malm otázku jak sa dá poslať vlǎek v priebehu 2 sec.?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru