• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Několik nápadů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7531
  • Vytvořeno

DeletedUser33829

Guest
Víš co opravdu znevýhodňuje? Když si Lojza postaví strážní věž, tři dny čekáš na oddanost, a pak ji stejně nemůžeš zbourat. A nakonec jsem musel vlézt na mobilu do klasické verze hry, protože někdo mě na ten notebook nepustil, mimoto sama jsi nad aplikací zlomila hůl po dni používání. Tohle je dle mě větší průser, že tam tak základní důležitý aspekt hry chybí a ne jestli Lojza vidí ikonku.
Ruku na srdce, hra je na mobilu stejně při velkém účtu nehratelná.
Pokud člověk hraje klasickou verzi z mobilu, tak tam ta ikona není (u mě tedy ne) a dá se to obejít nebo člověk nemusí odpovídat. Jak jednoduché.
Ono to bude asi ukazovat i na tabletu, a pokud někdo má klávesnici...
Lojza pokud nebude pole od hráče, tak půjde několik hodin, to že někdo je na mobilu ještě neznamená, že nebude na PC později nebo že na PC nemůže přejít hned.
Dobrý hráč si pošle podpory nebo vyčasuje z mobilu lépe, jak někteří na PC, to samé rabování v belděmodrém. A pokud by na někoho šly stovky útoků, tak to je celkově už nehratelné, ikonka, neikonka.
Určitě by bylo dobré, kdyby se dala nastavit, ale dá se už dnes obejít, pokud někomu to tak vadí.

Já budu rád, když Inno spraví ty největší průsery aplikace, protože tam jsou základní nedostatky. Před chvílí si píši s hráčem co je také na mobilu a domlouváme se na hráče, jenže nemohu jej dát do bb kódu a on jej zase najít, nakonec jsem musel zkopírovat souřadnice a ještě že ty to automaticky převede do bb kódu.

Sorry jako, ale já s touhle aplikací hraji přes měsíc a vytáčí mě a vy tu nejvíce kritizujete v porovnání s jinými problémy drobnost. Co takhle v ní hrát?:D
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
pojď na ten notebook :-* (a kašli na Lojzu :D )
ano, jsou v aplikaci vážnější obtíže a chyby.. já tam ale nemohu hrát kvůli IP (na mobilní nemám data), a ne že bych to úplně vzdala.. :D

brala jsem tu "vadu" se zobrazením ikonky mobilního zařízení jako tu nejsnadněji odstranitelnou..
to co jsou velké chyby-jsou i náročnější pro programátora.
 

DeletedUser7531

Guest
Sorry jako, ale já s touhle aplikací hraji přes měsíc a vytáčí mě a vy tu nejvíce kritizujete v porovnání s jinými problémy drobnost. Co takhle v ní hrát?:D

Já v ní hraju.
Tak samozřejmě bych si mohl stěžovat, že každých 10 minut mi to zahlásí nějakou chybu komunikace se serverem, či co... ale stejně bych dostal odpověď, že mám asi slabé internetové připojení... :Punish Tak si všímám jiných věcí.
 

DeletedUser33829

Guest
Je škoda, že runové vesnice nejsou v mobilní aplikaci označené a vypadají jako vesnice do 299 bodů.:( Také je škoda, že pokud má hráč runovou vesnici, tak kámen s runou v náhledu vesnice není.:/
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
já ten šutr v náhledu vesnic měla (bohužel apka již smazána, tak to sem nedám).. :)
ale na mapě opravdu jako minibarbarka.. alespon kdyby byla bodově odpovídající..
 

DeletedUser33829

Guest
Ani v klasické verzi se ta vesnice nemění, schválně jsem s ní přesáhl 3000 bodů a vypadala pořád stejně, dokonce je jedno, jestli má člověk klasický náhled vesnic nebo ten nový, vypadá pořád stejně, ale má alespoň vlastní vzhled plus blesky, zatímco v appce vypadá jako barbarka do 299 bodů a vypadá jako barbarka i po zabrání a v appce ve vesnici není ani ten kámen.
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
ano, není, ani v náhledu vesnicE, je to pouze v "náhledu vesniC" (kde ten kámen s runou je)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
V nejbližší době by nám to měli vývojáři hry opravit, nebude to hned, ale v některé z příštích aktualizací bychom se toho měli dočkat.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Co to tak čtu si trochu říkám, nešlo by celou tu aplikaci vymazat a udělat od nuly znovu a pořádně? Když jsem měl před pár lety ještě Iphone tak tam ta aplikace vypadala úplně jinak a fungovala mi podstatně lépe, od té doby co iphone nemám hraji na mobilu výhradně v mobilním prohlížeči mimo aplikaci, nechtěl bych s tím pracovat dlouho ale na důležité věci mi v pohodě stačí, když mám 4G síť tak si z mobilu v pohodě mezidefnu šlechtu ale jak píšu to všechno z mobilního prohlížeče nikoliv z aplikace protože ta je v mnoha ohledech horší jak prohlížeč.
 

DeletedUser33829

Guest
Odstřelení vláčku závisí na internetovém připojení a jak jsi zkušený. V té appce jsem vláček rozstřelil napoprvé.
 
Nahoru