• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Na zaklade coho si vybrat kmen?

DeletedUser

Guest
Ahojte. Poradte mi prosim, na zaklade coho si mam vybrat kmen? dostala som uz mnozstvo ponuk a neviem si akosi vybrat......
 

DeletedUser1873

Guest
Podle toho,jakej počet hráčů ti vyhovuje.Dále se taky koukni na spojenectví kmene,jestli je někdo blízko a taky na nepřátele kmene,jestli taky nejsou blízko.Myslím si,že muj kmen Teletubbies by ti vyhovoval
 

DeletedUser

Guest
Ahojte. Poradte mi prosim, na zaklade coho si mam vybrat kmen? dostala som uz mnozstvo ponuk a neviem si akosi vybrat......

Pokud Ti nekdo posle pozvanku, aniz by se obtezoval napsat Ti k tomu nejakou zpravu, svedci to o tom, jaky pristup k tobe bude kmen mit behem dalsiho hrani.. Tzn. nezajem.

Doporucoval bych podivat se na zebricek kmenu na tvem kontinentu. Pokud budes potrebovat pomoc, bylo by dobre, abys mela cleny kmene nablizku. Zase by nemeli byt moc blizko, abys v pocatecni fazi rozvoje nebyla brzdena modrou/bledemodrou mapou.. Proto se podivej i na spojence kmene, do ktereho se chystas vstoupit..

Dobre je pak trochu napsat par lidem okolo, kteri by meli byt tvi spojenci.. Zjistis, jak jsou aktivni a jestli jsou schopni/ochotni komunikovat.. Muzes se jich zeptat, jaky je kmen, co si oni mysli - to Ti pomuze se rozhodnout..

V prvni a posledni rade ale zalezi na tobe - jsi casto aktivni a chces hrat agresivne? Vyber si mensi kmen. Vic souperu, vetsi vyzva, vice slavy! :D Jsi online jen obcas? Chces jen stavet? Vyber si vetsi kmen s morem spojencu, je pak mensi riziko, ze te nekdo napadne. Budes ale jen jedna ovce ve stade.;)
 

DeletedUser

Guest
V prvni a posledni rade ale zalezi na tobe - jsi casto aktivni a chces hrat agresivne? Vyber si mensi kmen. Vic souperu, vetsi vyzva, vice slavy! :D Jsi online jen obcas? Chces jen stavet? Vyber si vetsi kmen s morem spojencu, je pak mensi riziko, ze te nekdo napadne. Budes ale jen jedna ovce ve stade.;)

Tvoja odpoved mi velmi pomohla. Vdaka. Tato tvoja veta mi asi najlepsie pomoze zorientovat sa. Nie som agresivna povaha a pripajam sa len sporadicky.... takze uz viem ako na to..... :)
 

DeletedUser3830

Guest
kmen

vybrat kmen je velmi dolezite...napr. v mojom okoli je vacsina hracov v kmeni *SL* taq som tam aj ja a dovod mame vela spojenectiev...napr. ++NEMETON++ a Drago:)
 

DeletedUser843

Guest
ale sak v pohode, nech si hraju ako chcu, niekomu sa paci byt ovecka s falosnym pocitom bezpecia, ze ta velky kmen ochrani:)
To az ked im na branu zaklope 15000 sekernikov pochopia, ze to co budovali mesiac dva, ze im tie budovy a ich velky kmen su na velke h...o:)
 

DeletedUser

Guest
ale sak v pohode, nech si hraju ako chcu, niekomu sa paci byt ovecka s falosnym pocitom bezpecia, ze ta velky kmen ochrani:)
To az ked im na branu zaklope 15000 sekernikov pochopia, ze to co budovali mesiac dva, ze im tie budovy a ich velky kmen su na velke h...o:)


přesně tak....vybírat si kmen jen podle toho, jak je velký a kolik má spojenců mi připadá docela zbabělé...rozhodně lepší mi připadá řídit se podle toho, jak funguje a jací jsou v něm lidé....:)

ale to je jen můj osobní názor...;)
 

DeletedUser

Guest
přesně tak....vybírat si kmen jen podle toho, jak je velký a kolik má spojenců mi připadá docela zbabělé...rozhodně lepší mi připadá řídit se podle toho, jak funguje a jací jsou v něm lidé....:)

ale to je jen můj osobní názor...;)

To ako kmen funguje a aky su v nom ludia tazko zistis ak niesi clen toho kmena musis don najprv vstupit aby si zistil tieto informacie takze podla mna podla tohto sa priliz rozhodovat neda
 

DeletedUser2264

Guest
já se ze všeho nejdřív zajímám o pravidla kmene a teprve potom se podívám na členy atd.
ale kdyžkmen nemá nic napsáno v profilu tak na mě zrovna moc nezapůsobí

to je můj způsob:D:p
 
Nahoru