• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Na zaklade coho si vybrat kmen?

DeletedUser

Guest
3marja, tak se s něma domluvím a přihlásíme se v jeden čas na jednu světovou stranu a je to. Udělali sme to tak a byli všichni na jednom kontinentě a relativně blízko.
 

DeletedUser

Guest
osobně na pozvánky bez písemného pobídnutí nereaguji a rovnou je mažu. Mám to i ve svým popisu. Mnozí to již pochopili a kdo nechtějí pochopit, jejich smůla.

Ja mal urcitu dobu v profile napsane ze poslani pozvanky beru ako utok (vela spamu v oznamkach.) Po tom co som si to tam napisal, tak rapidne klesla frekvence pozvanok a par krat som si prvetral army na dlhu cestu...

Teraz spise pisu mne ci ich pozvem... no nevim... Zatial som nepozval ani jedneho co mi napsal.

"mohu do kmenu??? PLS" - Ovsem ze mohl, ale ne k nam
"Mohl bich k wam do kmene"? - Uz neni
"Mužu k vam?" - Uz neni

"Chci k vam do kmene" - Uz neni

"prosim prijmy me do kmene klvanjo (60/406) pls na kolenou" - je - farma
"nepozval bi si ma ku vam do kmena pls" - Uz neni

"vezmetemě do kmenu z kmenu mojeho můžu jít pryč ?????????????" - Uz neni

"mohl bych k vam do kmenu??vim ze na to nemam pozadavky ale na tomto svete jsem dnes rano zacal hrat a mam v okoli vase hrace a hral jsem na svete 2 kde jsem mel cca 1.500.000 bodu!!pls pls....dej vedet :)" - tento bol dobry, dal som mu limit 20 vesnic. 5 na celokmenovky 5 na kontinentaly a 10 obrana na rozkaz. Uz neexistuje...
"Čau ..mohl bych jít k vám do kmene ..stratil jsem již hodně bodů ve válce s ostatními kmeny a v KoW není žádná pořádná domluva ..tak se jenom ptám jestli by bylo možný přestoupit díky moc punx." - Mal deff rank 0!!! Asi si ve valce bural vesnice
"cau, chtel bych se zeptat jestli bych mohl k vam do kmenu, vim ze muj pocet bodu je oproti tvymu a vetsiny smesnej :) ale hral jsem na tomhle serveru od zacatku a kdyz jsem odjel na dovolenou tak mi to smazalo ucet coz sem nevedel ze to udela :/ hraju tu teda znovu... mam docela dost lidi kolem sebe z LZ takze bych mohl i nejak pomoct kdyby potrebovali a tak... promysli to prosim :) mam zkusenosti s predeslych serverech ale jak rikam, smazalo mi to ucty kdyz jsem tu mesic nebyl :/" - Lamka napise v dopise ze je lamka
"prosim te pozval ba ses mne do kmenu" - Uz len kuli syntaxi ne


Vdaka bohu za skupiny v pošte, takto to tam rovno presunem a mam klid. nech si potom odpisuje kolik chce

Inak sa omlouvam za spam, ale myslim si ze to stoji za povsimnutie. Berte do uvahy, ze vačšina z tychto uz neexistuje, pripadne za cele mesiace nezabrali dostatok vesnic. Pripadne stale maju len jednu. Spise je to rada pre naborarov... neberte kde co. (Jedine ak mate premakany system kontrol aktivity a blacklistov - ale aj tak treba kukat na moralku :))
 

DeletedUser1396

Guest
Ja si kmen uz vice nez rok nevybiram. Zacinal sem na S1 v kmeni STN (Starnneri) a v nem sem zustal. Pokracoval sem i ve dvojce, ale vzhledem k ubyvajicimu poctu hracu se polovina z nas (Stalice) pripojili ke kmenu PK (Player Killers). A na trojce s Bozkov2 jsme zalozili kmen -DF- (Dark Fighters) a ten existuje jiz pres rok a ma neco pres 40 clenu vcetne tech stalic z STN. Myslim, ze jsme dokonce i v TOP 20. Hrajeme tam se staryma znamyma a nesel bych do jineho kmene.... Zadosti do kmene jsme nedostavali (kdo si dobre precetl profil bylo mu vicemene jasne...) a pozvanky jsme posilali pisemne (pozvanku jako takovou az kdyz dotycny souhlasil) vetsinou jsme posilali pozvanky konkretne (ne HD). Taky jich moc nebylo co jsme jich pozvali.:D HOWGH :cool:
 

DeletedUser237

Guest
eh, muzes mi prosimte vysvetlit jak takovy kmen muze existovat vice nez rok, kdyz prvni svet sam o sobe tu neni ani celych 12 mesicu:confused::eek:
 
Nahoru