• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Na zaklade coho si vybrat kmen?

DeletedUser

Guest
Ja hrám všetky svety okrem 3 a speed kolo a vyberám si podľa toho že zoberiem ponuku od toho kmeňa ktorý je na mojom kontinente najlpeši . Akurát že ja oslovujem kmene a neprimam pozvania ja oslovim kmeň ktorý je najlpeši na mojom K.
 

DeletedUser

Guest
Při výběru kmene máš 4 cesty. Bud jsi slabý hráč: Tak tě kvalitní kmeny chtít nebudou(málo hráčů ale jsou tam hráči, kteří jsou přibližně v top 100 na K), proto se musíš přidat ke kvantitnímu kmenu( hodně členů ale jsou tam spousty slabých článků jako ty) Pokud jsi silný hráč: Vyplatí se ti jít do kvalitního kmene protože v kvantitním se nenajde moc aktivních hráčů a většina se tam pouze schovává. V tom je jedna z výhod kvalitních kmenů: O 100% snadnější domluva a větší efektivita posílání podpor. Pak ale záleží na tom jestli jsou hráči z toho kmene blízko tebe a jestli nejsou na úplně druhé straně. Pokud však nějaký kmen má např. 2x víc bodů než ten co je na kontinentu za nim nezáleží už na ničem jiném. Já jsem v efektivním kmenu na s2.
 

DeletedUser

Guest
Ze zkušeností co mám vím, že pokud není kmen schopný poslat podporu hráči max do 2 hodin, tak je to zlý.
Protože pokud na něj jde někdo silnej, počítá s tím, že se napakuje nebo zvýší i trochu off rank a chce mít minimální ztráty.
Z toho důvodu jsme již jako kmen odmítli spojit se s většími kmeni, protože nic z toho nemohli nabídnout. Navíc jejich přepočet na člena byl hluboko pod námi.
Dobrý kmen je ten, který hned na první pohled na vývěsku poskytne výhled pro hráče co od kmene může očekávat a co kmen očekává od něho.
Kdo se zaměří na telefonisty, ten se ptom až se to začne mlít bude divit "Jakto že nám naši spojenci nepomůžou?"
Dobrý kmen se snaží od počátku být soběstačný vojensky a ne se dívat na body. To je z mého pohledu a zkušeností i z jiných her cesta do hrobu.
Legioner
 

DeletedUser937

Guest
Ze zkušeností co mám vím, že pokud není kmen schopný poslat podporu hráči max do 2 hodin, tak je to zlý.
Protože pokud na něj jde někdo silnej, počítá s tím, že se napakuje nebo zvýší i trochu off rank a chce mít minimální ztráty.
Z toho důvodu jsme již jako kmen odmítli spojit se s většími kmeni, protože nic z toho nemohli nabídnout. Navíc jejich přepočet na člena byl hluboko pod námi.
Dobrý kmen je ten, který hned na první pohled na vývěsku poskytne výhled pro hráče co od kmene může očekávat a co kmen očekává od něho.
Kdo se zaměří na telefonisty, ten se ptom až se to začne mlít bude divit "Jakto že nám naši spojenci nepomůžou?"
Dobrý kmen se snaží od počátku být soběstačný vojensky a ne se dívat na body. To je z mého pohledu a zkušeností i z jiných her cesta do hrobu.
Legioner

Nehledě na to, že kmeny, které nemají na koho útočit se dost často rozpadnou zevnitř... Stavět si vesnici je zábava do té doby, dokud člověk nezkusí koordinovaně útočit:) Prostě velké kmeny jsou pro slabé:D
 

DeletedUser

Guest
Kmen

Já jsem v kmeni ,kde mi na přání pošlou i 50000 surovin ode všeho.
 

DeletedUser

Guest
Podle toho, jesli když tě pozve, tak jesli se budou obtěžovat ti něco napsat, pak taky co napíšou. Taky se podívej kolik má členů, když nemáš moc času, tak jdi do velkého kmene, kde nebudeš ohrožená, pokud chceš bojovat, tak malý kmen. A když se stejně nerozhodneš, tak se na všechny vykšli a založ si vlastní :)
 
Nahoru