• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nabídky na tržišti - rada

DeletedUser189

Guest
Když děláte na tržišti nabídku, tak se před tím trošku zamyslete.

  • nabídka 1000 za 1001 je pro kupujícího nevýhodná v tom, že musí poslat 2 obchodníky (2. ponese jen tu jedničku), takže pokud chcete něco prodat v kurzu vyšším než 1, tak dělejte nabídku např.: 900 za 1000 než 1000 za 1100.
  • když nabízíte něco několikrát, tak používejte funkci několikanásobné nabídky - zatrhněte vaši nabídku a použijte tlačítko zvýšit / pro snížení zase snížit. Zbytečně pak ostatní nebudou mít "zaspamované" tržiště 10 stejnými nabídkami. Toto řešení má ještě jednu výhodu, kupující může koupit zároveň všechny nabídky (kolik právě nabízíte) a při nabídce např. 10x 500 hlíny za 400 železe pak jde jen pět a čtyři obchodníci, jinak by šlo z obou vesnic 10 obchodníků.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Také jsem si všiml,že železa je v obchodnictvi plno ,železo se hodí když začínáte dělat těžkou kavalerii,co dělat ,všeho máte přebitek jen né toho železa a tak zkuste obchodování,stačí se kouknout vybrat dobrý poměr a všechny suroviny máte v normalu
 

DeletedUser

Guest
Taký je dobrý mít zezačátku železný důl o pár levlů níž než dřevo a hlínu. Já to tak dělal a nedostatek železa doháněl tržištěm v nevýhodném poměru pro ostatní (vydělal jsem tím pěknou šlupu surek).
 

DeletedUser971

Guest
Ono

Je to velmi vyhodne Pretoze ja jsem toho uz vyuzil :)
 

DeletedUser1842

Guest
obchodnik se nekupuje,vic obchodniku budes mit kdyz postavis trziste na vyssi lvl...logicky
 

DeletedUser795

Guest
...

No já mám level dolu na železo buď stejný nebo o jeden nížší a pok ho pro mě nevýhodně musim prodávat na tržišti protože nedělám jízdu teď jsem dělal hlavně sekery a budovy a furt mi těch 60.000-90.000 železa zůstane hrůza :mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Vždy, když jsem potřeboval něco prodat, prodával jsem v poměru 1:1 a nikdy jsem neměl problém prodat, koupit cokoliv. Je to vlastně výměna. Vždycky se někdo najde. Nemusíte podávat pod cenou. Zadávejte i vlastní nabídky, pokud nenajdete vyhovující cizí nabídku. ;)
 
Nahoru