• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nabídky na tržišti - rada

DeletedUser

Guest
No já mám level dolu na železo buď stejný nebo o jeden nížší a pok ho pro mě nevýhodně musim prodávat na tržišti protože nedělám jízdu teď jsem dělal hlavně sekery a budovy a furt mi těch 60.000-90.000 železa zůstane hrůza :mad::mad:

Jednoduše jdi na tržiště a dej tam svoji nabídku. Třeba 1000 železa za 1000 hlíny 10x a uvidíš, že to někdo přijme ;) No a tak se toho zbavíš. Nebo si postav pořádnou těžkou kavalerii, když ti železa zbývá :) Nebo to pošli někomu jako dárek :)
 

DeletedUser

Guest
Jednoduše jdi na tržiště a dej tam svoji nabídku. Třeba 1000 železa za 1000 hlíny 10x a uvidíš, že to někdo přijme ;) No a tak se toho zbavíš. Nebo si postav pořádnou těžkou kavalerii, když ti železa zbývá :) Nebo to pošli někomu jako dárek :)

Já mám zase šílený přebytky hlíny... Ale nabídkama se jich pohodlně zbavuju.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak. Vždycky se najde někdo, komu se to hodí. A poměr 1:1 je zaručený a vyzkoušený :) Prostě výměnný obchod. Ty mu nedáš nic navíc, on ti nedá nic navíc a oba ste spokojení, že ste se zbavili nepotřebných surovin :):cool:
 

DeletedUser

Guest
čus lidi,
hele, je možnost posílat si suroviny mezi vlastní vesnicemi? Třeba ve vesnici 1 potřebuji 500 dřeva a tak si je ze své vesnice 2 pošlu ?

:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Jo ide:
tržiště
Cíl - vlastní - z okna vybereš do které vesnice to chceš poslat
Suroviny - dáš kolik jich chceš poslat
 

DeletedUser

Guest
jo ale mám doly na malým levlu, takže tržiště moc nepoužívám:(
 

DeletedUser

Guest
no ja nemam prebytok ničoho.A ak sa mi v nejakej dedine minie napr železo a ostatného mám dosť tak si to presuniem do inej dediny.A vychádza to pretože v žiadnej dedine nerobím to isté.Až na jednu.A tam mám prebytok všetkého.Ale poslušne to rozposielam medzi 13 ostatných.
 

DeletedUser

Guest
ja som mal prebytok zeleza niekedy . a malo hliny. ale teraz ked mam trziste na stupni 22 tak us je to v normale.
 

DeletedUser

Guest
ja mam vzdy hodne neceho a neceho jinyho zase malo takze trziste vyuzivam dost
 
Nahoru