• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nadpisy příspěvků a odhlášení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33829
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Nadpisy příspěvků
Všechny příspěvky mají teď nadpisy a není to zbytečné mít nad každým příspěvkem napsáno Re: abcdefgh...?:scratch

Odhlášení z fóra
Když se odhlásím z fóra, tak to dělá toto a kdysi dávno to dělalo, ale bylo to pak spraveno.
[SPOIL]
3wHf.png
[/SPOIL]
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkuji za nápady Shedde, co se týče odhlášení, tak mě se po odhlášení objeví tato stránka, takže asi nebude chyba přímo v nastavení fóra.

[SPOIL]
Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202016-04-27%20v%C2%A021.44.50.png
[/SPOIL]

Co se týče opakovaného kopírování názvu tématu ke každému příspěvku, tak s tebou naprosto souhlasím, že je to zbytečné. Bohužel nevím, kde a zda to vůbec mohu vypnout a nikdo mi zatím v tomto ohledu nebyl schopen poradit. Pokud by tu byl nějaký odborník na vBulletin fórum, rád se nechám navigovat.
 

DeletedUser33829

Guest
Zkusil jsem to odhlášení v Opeře a funguje to normálně, ale jinak používám Mozillu Firefox a tam to dělá viz obrázek.

Chodí sem Diktátor Miloš nebo tomzr2? Možná by tomu rozuměli oni, ale nevím to jistě.
 

DeletedUser

Guest
Nadpisy příspěvků
Všechny příspěvky mají teď nadpisy a není to zbytečné mít nad každým příspěvkem napsáno Re: abcdefgh...?:scratch

Odhlášení z fóra
Když se odhlásím z fóra, tak to dělá toto a kdysi dávno to dělalo, ale bylo to pak spraveno.
[SPOIL]
3wHf.png
[/SPOIL]

Ja mam stejny problem s odhlasovanim a to v chromu i mozzile. Nastalo to nekdy vloni. Proto tady visim prihlasena ve dne v noci, neb se mi nechce mazat oplatky a pak se tase vsude pracne prihlasovat. Resila jsem to na portalu Savana, napsali mi, ze je problem se skripty...

Jakmile smazu cookies, prvni odhlaseni probehne normalne. Druhe uz musim zpet na stranku + F5, dalsi jeste nekdy podibne a naskedujici odhlaseni uz neprobehne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru