• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa a start

DeletedUser34317

Guest
Ne ne, já jsem ho vypiloval tak, že 5 minut vydá za 5 hodin spánku, celkem dobré :D
 

DeletedUser37309

Guest
Info

Mohu se tu zeptat, zda bude spuštěna "Předběžná registrace na svět 30"? Zatím se nic neděje. Proto se ptám. Svět by měl začínat za 6 dní, ale furt nic. Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser33829

Guest
Předregistrace určitě bude spuštěna a času máš dost.

Podle mě ten svět začne až 11.5., ale den sem, den tam, stejně to ve výsledku světa bude jedno.;)
 

DeletedUser37309

Guest
Důležitý je, že ten svět spustí do 15. května. Jinak bych se asi unudil na Casual, ale tu nudu mi kompenzuje svět 26, kde ani nestíhám posílat suroviny z-do. Tak je tam posílám nějakému malému hráči, ať rychleji roste a může zabírat. Je totiž u nás v kmeni. Kmen .WOLF.
 

DeletedUser34317

Guest
Jo Casual je fakt pro lamy, útočit se pořád nedá, ledatak na zapodporované barbarky po zrušených účtech
 

DeletedUser37320

Guest
Mam hodne volnyho casu a tak Si prijdu zahrat znovu po 5 letech (po vyhranym svete sk1). Jestli si nekdo jeste pamatuje na kmen Sobci (v kterym jsem hral) nebo treba na -KF- nebo INF a chce hrat se mnou, tak mne kontaktujte ;). Jinak budu hrat nejspis solo bez kmene.
 
Nahoru