• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa a start

DeletedUser

Guest
Když už bych tam šel, tak jedině full off a znepříjemnit život všem v okolí :D
 

DeletedUser34317

Guest
Napiš přímo do INNO GAMES, tady nespamuj, protože tady s tím nikdo nic neudělá:p
 

DeletedUser33829

Guest
Nikdy se nezavděčíš všem, já bych nechtěl noční bonus.:king

Můžeš jít na svět 29, byl spuštěn nedávno, ztrátu bys po čase dohnal.

Stejně mnozí co tu píší budou za čtvrt roku psát, kdy bude spuštěn svět 31.:D
 

DeletedUser33829

Guest
Mně se zdá, že se to tady čím dál více zdokonaluje.:great Svět ještě ani nezačal a kmeny už zanikají.... dříve, než jsou založeny... a hráči se ptají na to, kdy budou odstartovány další světy.:rofl

Kdy? Však to znáte. Brzy*

*Copyright 2003-2013 InnoGames GmbH All rights reserved. "Brzy" neudává žádné konkrétní datum, čas, desetiletí, století nebo tisíciletí v minulosti, přítomnosti a určitě ne v budoucnosti. "Brzy" nezakládá žádnou dohodu nebo záruku mezi InnoGames GmbH a uživatelem. "Brzy" nastane jednoho dne a InnoGames GmbH garantuje, že "brzy" nastane před koncem světa. Možná.
 

DeletedUser37320

Guest
Hodne se mi libi nastaveni sveta. Dost se na nej uz tesim, urcite o mne uslysite;)
 

DeletedUser34317

Guest
Maurin si dělá akorát legrqaci Shedde :D Že by pořád STylerovskej syndrom tuposti? :rofl:rofl
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru