• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser3

Guest
Svět 6

Rychlost 1 (změna)
Noční bonus - aktivní
Počet členů ve kmenu - 200 hráčů
Zbrojnice - aktivní
Bonusové vesnice - aktivní


Lučištník - aktivní
Lučištník na koni - aktivní





Start ---23.04.
mezi 14:00 a 15:00 hodin


_ Dodatečná změna rychlosti světa
Z důvodu nepovolení rychlosti 3 ze strany Innogames, je nastavena rychlost 1
 
options

Super, beru na vědomí, jen...ehm těch 200 členů..no nic :D
 
nadávky

Proč nadáváte ?!
Podle mně je to limit tak nějak akorát,
jestli někdo chce mít ve kmeni 200 hráčů, tak ať má...kdo chce mít jen 20, taky má možnost...:D
Jen ti, co chtějí skoro na nic kmeni, které mají 1000 a víc hráčů...ti maj prostě smůlu

Já se zaměřím na nějakých 50 a něco lidí...nechci mít mega kmen !!!
Prostě chci aktivní hráče, těch může být klidně "jen" 50 a rozdrtí kmen o 200 hráčích....taky to chce štěstí:eek:
 
Ahojky chci se zeptat co je nocni bonus zbrojnice. Lucistnici jsou asi jednotky. A posledni otazka kolik dni bude ochrana novych hracu diky.
 
Some question...

A budou aktivni hrdinove/paladini? Tedka hraju na serveru 5 a tam nic takoveho neni...
 
to nevadí že jenom 200 členů v kmeni ale taky že sesterák je dobrý né ?, tak je to 400 členů !!:o
 
s nastavenim sveta som uplne spokojny, to bude asi najlepsi svet aky tu bol...a tych 200 clenov je tiez v poho aj ked mohlo byt menej ale neva, vzdavam poklonu vedeniu, ze o nastaveni sa mohlo hlasovat a hraci si nastavenie mohli vybrat ;)
 
Zpět
Nahoru