• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa

DeletedUser

Guest
na Travu i driv... zalezi jak moc se pak bojuje primo u Divu... dylku veku bych v prumeru odhadoval na 14-16 mesicu
Kmeny jsou horsi... tady se proste hraje na to koho to jeste po dvou letech bude bavit na stejnem svete a zaroven obsluhovat 2k+ vesnic

Jak jsem se už vyjádřil dřív víc jak 20 vesnic nemíním mít, protože je to z mého pohledu zbytečné.
Jinak by mně asi nezbylo než investovat do toho premia a ten nepotřebuji. Je to hra a platit někomu ještě za to? No fuj. Nemám zájem. Ani na Tr jsem neměl plus účet a
zvládl jsem to. A to je mnohem výhodnější než tento prémium jak se to vidí mně.
Když navíc umí člověk organizovat a je dobrý zástup, není problém to bez toho prémia zvládat.
Nejvíc mi vadí malá kapacita selského dvoru a že může být jen jeden ve vesnici:mad:. To jsou jen pokusy o armádu. když jsem to počítal, tak kdybych měl zrušené ve vesnici vše nepotřebné a nízké levly dolů, nedám sem víc jak 15t vojska a to je s prominutím nic:(. Z Tr jsem byl zvyklý mít v hlávce minimálně 30-50t útoku. No ale i tak to zkusím s vámi vydržet :)L
 

DeletedUser

Guest
No napriklad, hlavne, aby ciel splnit bolo narocne, a zabavne..:) Viem si predstavit, ze by s tym suhlasili aj nemcuri..
Zelezna pevnost je dobry napad, akurat, ze sa tam stale musi o to niekto starat, doplnat jednotky..Neviem, mna nic nenapada:)

S tím bych jen souhlasil. To by bylo aspoň vzrůšo:D:D:D a ukázalo by to jaký kmen který je a co opravdu dokáže:):rolleyes::cool:
A taky za co stojí spojenci bo bez dobré pomoci by to jen těžko kdo udržel. Když sme bránili ve finiši DS v Tr na 5 servru, měli jsme tam přes 2 mega vojska a bylo nás na to jen 300 lidí.
.L
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser237

Guest
kapacita selskeho dvora je 24000, pokud mas naplno dostavenou ves, budovy zabiraji 4188... staci par levelu dolu a uz to je kolem 3k... takze z toho mi vychazi zhruba 21 tisicova armada :)
v Kmenech zase muzes mit vice stejne silnych vln...
 

DeletedUser

Guest
kapacita selskeho dvora je 24000, pokud mas naplno dostavenou ves, budovy zabiraji 4188... staci par levelu dolu a uz to je kolem 3k... takze z toho mi vychazi zhruba 21 tisicova armada :)
v Kmenech zase muzes mit vice stejne silnych vln...


Sorry Black Lorde, ale jestli tohle považuješ za armádu, tak to je pořád nic. Když jdeš frontální útok na silný kmen, kde fungují dobře podpory, je to jako plivnutí do moře a ne armáda.
 

DeletedUser

Guest
Sorry Black Lorde, ale jestli tohle považuješ za armádu, tak to je pořád nic. Když jdeš frontální útok na silný kmen, kde fungují dobře podpory, je to jako plivnutí do moře a ne armáda.
No tak si postav budovy jen tak aby ti zabírali 1500 selského dvora jako já a potom je armáda větší ale já bych navrhoval zvětšit urovně seláku aspon na 40 000
 

DeletedUser237

Guest
tak si udelej vice vln... v Travu se hraje na to ze mas jednu extra mega giga army a tou prorazis vse...
 

DeletedUser237

Guest
A co je na tom špatnýho, naopak je to velké plus.
neni na tom nic spatneho :) ale je to proste jina hra - mas nekolik moznosti: hrat hru, ktera Te bavi nejvice nebo vyrobit hru, jakou bys chtel mit ...

basall: ale stale by to byl jednotny strop maxima jednotek pro kazdeho
 

DeletedUser

Guest
neni na tom nic spatneho :) ale je to proste jina hra - mas nekolik moznosti: hrat hru, ktera Te bavi nejvice nebo vyrobit hru, jakou bys chtel mit ...

basall: ale stale by to byl jednotny strop maxima jednotek pro kazdeho
návrh bassala je velmi dobrej. S tím souhlasím. to už by se dala aspoň trochu slušná arma postavit.
Jinak souhlasím i s tebou.
Vyrobit nevyrobím nic takovýho bo jsem antiprogramátor. Sice cosi z PHP a HTML a CSS či jak se to vše menuje zvládnu, ale na hru to v žádným případě nestačí(myslím PChru).
Co se týká jiných her - akční, ... v reálu to jo to umím a dělám a prý velmi dobře.L
 
Nahoru