• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa

DeletedUser237

Guest
nezbyva nez se prizpusobit ;)
basalluv navrh pouze zdviha cisla, to je jedno stale bude mit utocin i obrance k dispozici stejne mnozstvi jednotek/vesnici
 

DeletedUser4584

Guest
No napriklad, hlavne, aby ciel splnit bolo narocne, a zabavne..:) Viem si predstavit, ze by s tym suhlasili aj nemcuri..
Zelezna pevnost je dobry napad, akurat, ze sa tam stale musi o to niekto starat, doplnat jednotky..Neviem, mna nic nenapada:)
Tak, Linteo, založ topic buď v "Soutěžích" nebo jenom v "Idejích", aby se tam vymyslel nejefektivnější konec hry (nekopírovat kravian ;))...
 

DeletedUser

Guest
hmmmhmmm... co treba neco jako Zeleznou pevnost z toho jednoho speedu :) (v podstate kopie WW z travianu..)



Jsem pro aby třeba toto rozhodlo o tom kdo opravdu vyhraje tento svět. Jen dobýt území není zas tak těžký, ale dobít velké území a udržet minimálně 1-2 tyto pevnosti, to už by za to stálo. To jsem si jistej, že bych vydržel určitě až do konce hry i kdyby trvala 2-3 roky. Teda pokud by to ovšem nenarušilo mé manželství a jiné zájmy bo to je pro mne přednější.
 

DeletedUser

Guest
po pravde jsem k dosazeni oficialniho cile v podobe zabrani 80 procent aktivnich vesnic hracem nebo kmenem velmi skepticky ... nebo spis uz to bude doba, kdy se me to nebude tykat

tento konec je horsi jak na trave, kde jsme hrali asi rok a ke konci to byl uz fakt vcelku uuudel a cekani na godota ... a to to byl jeste ke vsemu pravdepodobne nejzajimavejsi server ze vsech, co se na ceskym travianu hral

jinak obecne je zde velmi zvyhodnena obrana, ale to je na trave taky, ze tma mas jednu mega armu je sice super, ale stavi se to strasne pomalu a jednou narazis a jsi v prdeli jak Bata s drevakama :)

2 vshn: 2 mega? vcelku nuda :) proti tomuto jsme na s1 davali sklady na nulu s prehledem :)) a vlastni div konecna faze 8 mega defu a to nas bylo aktivnich tak stejne jak vas :)) ale to je offtopic :)
 

DeletedUser

Guest
po pravde jsem k dosazeni oficialniho cile v podobe zabrani 80 procent aktivnich vesnic hracem nebo kmenem velmi skepticky ... nebo spis uz to bude doba, kdy se me to nebude tykat

tento konec je horsi jak na trave, kde jsme hrali asi rok a ke konci to byl uz fakt vcelku uuudel a cekani na godota ... a to to byl jeste ke vsemu pravdepodobne nejzajimavejsi server ze vsech, co se na ceskym travianu hral

jinak obecne je zde velmi zvyhodnena obrana, ale to je na trave taky, ze tma mas jednu mega armu je sice super, ale stavi se to strasne pomalu a jednou narazis a jsi v prdeli jak Bata s drevakama :)

2 vshn: 2 mega? vcelku nuda :) proti tomuto jsme na s1 davali sklady na nulu s prehledem :)) a vlastni div konecna faze 8 mega defu a to nas bylo aktivnich tak stejne jak vas :)) ale to je offtopic :)
Myyo omlouvám se to sem trefil bejka. Ve finiši přes5 nebo kolem6. Když tak ti pošlu odkaz nebo koukni na forum byl to server5. Teda jestli hraješ.
Jinak souhlasím, že stavět v Tr armu v corpu je záhul na čas, ale když máš okolí dost pro sebe vyčištěné a jsi rychlejší než konkurence ve farmení, tak máš surek dost.
 

DeletedUser

Guest
A dko tě nutí hrát na šestce? Svět sedm má nastavenou rychlost 2 tak se tam přihlaš.:p
 

DeletedUser

Guest
No taky bych ji zvedl. Sic jsem si na ní už zvykl ale je to fakt pomalý. Na 7čce to je perfekt jen že nemám na to moc času.
 

DeletedUser4673

Guest
Co dodat,prostě se musíš přizpůsobit,nebo hrát jiný svět,nebo nehrát kmeny vůbec :)
__________________
Jsem Drago,a jsem na to hrdý.

viannen_112.gif
64328.png
viannen_112.gif
 

DeletedUser12727

Guest
Lidí ve kmenů

Ahoj
Chtěl bych se zeptat jestly by nešlo zvýšit kapacitu v kmeni třeba na 500 pak každej dělá sesterský kmeny a to je nahouby..... :(
 
Nahoru