• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nastavení světa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
:Dhraju na obouch se podívej na 9 de žebříčku hudi11 svět 8 hudi11 já čekal až to pustí a 10 vteřim po tom sem tam vklouznul :D
 

DeletedUser

Guest
Jo no :D taky jsem na ně zvědavý...ti maj jen výhodu v počtu :D jako je tomu na S2 SK :cool::eek::rolleyes:
Hele, na SK S2 jsem s nima v kontaktu, zjišťují kteří hráči pro ně budou nej a ty ostatní vyházejí, pak k nim možná i půjdu a to na CZ S1 s nima můj kmen válčí.
 

DeletedUser

Guest
:confused:jakto že Indigra hraje na obouch světech pod stejnou přezdívkou?:confused:
 

DeletedUser

Guest
vzdyt je to skvělá administrátorka,to vám nestačí? :D
Ne delam si srandu,skoda ze nehraje:)
 

DeletedUser

Guest
Teraz som len tak klikol na svet 9 v ponuke svetov a spytal sa ma ci sa chcem zucastnit a ked som dal zucastnit spytal sa ma na ktoru stranu takze ako vidim system ze jeden hrac moze ist iba na jeden svet akosi pokulhava. PS: Na svet 9 som sa ale neprihlasil.
 

DeletedUser4673

Guest
vzdyt je to skvělá administrátorka,to vám nestačí? :D
Ne delam si srandu,skoda ze nehraje:)
Teď je na dovči,a zastupuje jí myslím Astoronix nebo Grim ... Teď to nevím přesně,takže ještě tady nepište že nehraje,to se uvidí až se vrátí ;)

Babovka: No teď jsem to taky zkoušel,a taky bych se tam mohl přihlásit ....
Není to třeba tím,že ty světy už docela dlouho běží,a už je povoleno vlízt i na druhý ? Kdo to ví ať odpoví :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru