• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: Jak dloho hrajete DK?

Jak dloho hrajete DK?

  • 0 - 2 měsíce

    Hlasy: 13 9,8%
  • 3 - 6 měsíců

    Hlasy: 12 9,0%
  • 7 - 12 měsíců

    Hlasy: 16 12,0%
  • 1 - 2 roky

    Hlasy: 62 46,6%
  • Více jak 2 roky

    Hlasy: 30 22,6%

  • Celkový počet hlasujících
    133

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Každého zde nás spojujeje jedna a ta sámá věc a to ta, že všichni hrajeme divoké kmeny :D

Ale jak to kdo hraje dloho?
 

DeletedUser

Guest
1-2 roky a to sem si myslel ze dk sou blbost.ze zacatku to hrala cela trida i nase nezne holciny :D ja to nehral a pak sem to skusil a ze tridy to hraju jen ja :D ted frci ve tride metin2 nejde mi to stahnou bo mam notas,a proto pisu nespisovne protoze nevidim na hacky atd. :) tak pisu bez ale to sem zas uplne nekde jinde :D :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
1 až 2 roky z toho sem pulrok nehral protože mi na S 3(na ktery sem hral DK uplne poprvy) zmasakrovali...pak sem začal na S9 kde momentálně pařim
 

DeletedUser7685

Guest
To už ani nvm jak dlouho ale moooc dloooohu hral jsem německy server 4 :D
 

DeletedUser

Guest
skoro od začátku, ale na chvíli jsem toho nechal, poté co jsem se vrítil po 10denni přestávce ,mi zabrali vesnicku a já šel na okraj poa jsem se znovu lognul a jsem tu asi rok a 3/4
 

DeletedUser

Guest
Více jak dva DK hraju dooost dlouho ale na fóru nejsem moc dlouho.
 
Nahoru