• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: Najobľúbenejší svet (4)

Aký je Váš najobľúbenejší svet?


  • Celkový počet hlasujících
    90

DeletedUser843

Guest
Pribudli nové svety, stará anketa:

http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=9006

je už neaktuálna, vyhral v nej Svet 3.

Tu je teda už štvrtá anketa v poradí.


Aký je váš najobľúbenejší svet, v ktorom hráte?
Hlasujte v ankete, môžete uviesť aj dôvody, prečo si myslíte, že prečo práve ten "váš" svet je najlepší, alebo podobne.



PS: hlasovanie je verejné, po kliknutí na čísla v ankete, vidíte, kto za čo hlasoval.

PS2: fórum dovoľuje len obmedzené množstvo možností v ankete, preto boli spojené svety 1,2,3 a podobne, do jednej možnosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mno já mám rád speedy a svět 5 takže sem dal speedy
 

DeletedUser

Guest
prvy krat som hral na s1 pred rokom, mozno daco viac uz mi pamat nesluzi, bolo to na zaciatku...ale vtedy ma dk bavilo ako nikdy inokedy...ten svet pre mna zostane niecim vynimocnym
 

DeletedUser

Guest
no pre mna je urcite ze naj svet,svet 4! ?! hrajem tam,mám tam kamaradov dobrych...proste je tam super,stále sa tam udeje nieco nečakané...asi pred rokem a pol jsem se tam regnul,ale dotáhl sem to iba do 100 000 a zrusil sa mi ucet,ale teraz som sa rozjel naplno :) :geek:wacko:pardon:hi:yeah:bye
 

DeletedUser

Guest
Mám rád svět s kostelem, takže 13 na kterem jsem ,bo pak je ta hra zajimavější a musí se víc přemýšlet, kde ho postavit a tak. U světa 14 , nebo 15 , je to taky dobrý, ale už je tam moc jednotek a málo seláku, paladin mě nebere.
 
Nahoru