• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejoblíbenějšího moderátora

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Zvolte vašeho nejoblíbenějšího moderátora


  • Celkový počet hlasujících
    81
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koukám že jsem ještě nehlasovala, hehe, tak to musím napravit........... Klik...........Mauricius.
Jej. Teď jsem si ale nevšimla, jestl tam náhodou nebyla možnost 'Linteo', to by dostal ode mne dokonce dva hlasy - za nejvíce smazaných příspěvků, hehe.
 

DeletedUser

Guest
Kvítečku?

Také před Tebou smekám, kdyby jsi chtěla kdykoliv navázat kontakt, jsem volná ;) A jsem neurotička a je mi to jedno!
 

DeletedUser

Guest
Neee? Mňo...tak to se mi sem vloudila chybička maličká.... jsem si ani nevšimla, heh.
A teď vážně - byl si opravdu dobrej.... Tak mohu dat hlas třeba H.Hinatce???
 

DeletedUser

Guest
Nene, já nejsem hrdinka dne, hrdinka dne (ba co více, týdne, měsíc i roku) jsi Ty, Blani, MT :kissing

A jsem ráda, že to můžu konečně říct nahlas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
H.Hinata: ty a neurotik? Nevěřím! Na doktory z DK a jejich anamnézy nevěř !!!
 

DeletedUser

Guest
Nene, já nejsem hrdinka dne, hrdinka dne (ba co více, týdne, měsíc i roku) jsi Ty, Blani, MT :kissing

Jsi. To co jsi dnes udělala, by 99% lidí na tvém místě prostě neudělalo. Moc si tě za to vážím...
Já jsem jen starej rejpal, to mi prý jde asi nejlépe.. Takže žádná Johanka taky zrovna nebudu ))))

Až dva, no teda :rose

No za tu hyperaktivitu by jsi měl tu anketu vyhrát na plné čáře a daleko vpředu před konkurencí )))
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru