• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejoblíbenějšího moderátora

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4673
  • Vytvořeno

Zvolte vašeho nejoblíbenějšího moderátora


  • Celkový počet hlasujících
    81
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Kvítečku, trochu jsem to dělala s naději, že nakonec neodejdeš :) Prosím, neodcházej, četla jsem Tvůj dopis velení a je mi to strašně líto, ale nechci tady zůstat sama...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Kvítečku, trochu jsem to dělala s naději, že nakonec neodejdeš :) Prosím, neocházej, četla jsem Tvůj dopis velení a je mi to strašně líto, ale nechci tady zůstat sama...

O to se již postaral Johndere - jemu vděčím za to, že tu zůstávám (použila jsi jeho hodně podobná slova).
A taky děkuji za znovunarození Kozmiczovi, který mně nesmazal když jsem ho o to prosila.
 

DeletedUser

Guest
Pak mu vděčím i já - všimla jsem se Tě už dávno, ale teď jsem se mohla naplno vyslovit a jsem ráda, že zůstáváš :)
 

DeletedUser

Guest
Cením,... To víš že cením !! )))
Blížej se vánoce a tak jedeš určitě nadnormu kvůli prémiím, že ju? Hehehe.
 

DeletedUser4673

Guest
Dekuji vsem i za hlasy "im memoriam":) Jsem rad, ze jste se mnou byli jaks taks spokojeni:) Ted at se predvedou jini...
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že se jednoznačně ukázalo, že jste vyhodili toho nejlepšího, proto by bylo vhodné anketu ukončit.
 

DeletedUser

Guest
Jj, souhlas. Vítězové jsou dokonce dva: Mauricius jako všeobecně nejoblíbenější a Linteo jako nepřekonatelně nejaktivnější, hehe.
Sláva vítězům a čest poraženým neoblíbencům, hehe.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru