• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejoblíbenějšího moderátora

Zvolte vašeho nejoblíbenějšího moda

  • Toliary

    Hlasy: 11 9,2%
  • Linteo

    Hlasy: 8 6,7%
  • K.iller

    Hlasy: 6 5,0%
  • Kotchi

    Hlasy: 15 12,5%
  • Cisar Mauricius

    Hlasy: 20 16,7%
  • Lancelot Q

    Hlasy: 2 1,7%
  • .Blacklord.

    Hlasy: 6 5,0%
  • Shulik

    Hlasy: 4 3,3%
  • Kozmicz

    Hlasy: 48 40,0%

  • Celkový počet hlasujících
    120
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4673

Guest
V této anketě zvolte vašeho nejoblíbenějšího moderátora.


Tak, můžeme začít!:)
 

DeletedUser

Guest
jednoznačně Kotchi, tím svým podpisem mě naprosto dostala :)))
 

DeletedUser5753

Guest
Nejspíš ano, ale mnozí třeba změnili názor.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Velmi mě pobavilo to, jak je tato anketa o nejoblíbenějšího moda a pak je anketa o nejhoršího supportera:D
A svůj hlas neprozradím:)
 

DeletedUser

Guest
Těch je tu víc, Lancelot příjemný člověk, ale už ho tu není tolik vidět :(
Linteo, taky dobrý chalan, čekal jsem že se s ním potkám na S8 kde chvíli byl a pak zmizel (pokud teda opět nezměnil nick :D)
S Kotchi jsem chvíli hrál na Slovensku na Sv2 a taky mi bylo ctí s ní pokecat přes zprávy..
Kozmi má u mě plus za topic na slovenském fóru "Vtipy o Chucku Norrisovy" :D a taky je vidět že ho práce moderátora opravdu baví (což asi všechny moderátory) a to je dobře.
Toli na kterýho mám pořád pivku protože mi smazal téma v Kavárně, které myslím nebylo v souladu s pravidly :(:D Ale to neznamená že byl neoblíbený nějak zvláť..
Ale můj hlas dostal Mourek, hraju s ním na S8 v kmenu Drago, sice jsme byli na začátku trochu na nože tady na fóru :D Ale teď už si snad začínáme konečně rozumět což mě těší :) Ale hlavně je vidět že práci Móda dělá opravdu dobře a snaž se.
A prostě nemám tu neoblíbeného moderátora ale hlas můžu dát jen jeden, a ten dostal Císař :)
 

DeletedUser

Guest
Posledně jsem jsem si kvůli nerozhodnosti musela hodit mincí a vyhrál Linteo... takže dnes je můj hlas Toliho abych ho nešidila ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tak tady mám jasno, už od prvního dne co jsem toho člověka poznal....

Kozmicz je nejlepší :D
 

DeletedUser843

Guest
Tak už neviem komu to bolo minule (asi Toli), ale mne sa teraz páči Kotchi:)

Ale inak všetkýýýýýých (big hug)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru