• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: O nejoblíbenějšího moderátora

Zvolte vašeho nejoblíbenějšího moda

  • Toliary

    Hlasy: 11 9,2%
  • Linteo

    Hlasy: 8 6,7%
  • K.iller

    Hlasy: 6 5,0%
  • Kotchi

    Hlasy: 15 12,5%
  • Cisar Mauricius

    Hlasy: 20 16,7%
  • Lancelot Q

    Hlasy: 2 1,7%
  • .Blacklord.

    Hlasy: 6 5,0%
  • Shulik

    Hlasy: 4 3,3%
  • Kozmicz

    Hlasy: 48 40,0%

  • Celkový počet hlasujících
    120
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Druss the Great: Moderátoři nemažou příspvěky jen tak bezdůvodně. Mohu vědět kdy ti co bylo smazáno? Určitě to mělo své opodstatnění...
 

DeletedUser

Guest
nevim proč ale je dobrej

ve hře se jmenuju typek-galecek:paladin
 

DeletedUser

Guest
Ani jeden ... mazat příspěvky bez odpovědi umí každý, na to se nemusím honosit titulem "moderátor" ...
Dobře. Když si myslíš, že být moderátorem je jenom o bezdůvodném mazání příspěvků, tak se zkus zamyslet, kdo asi odpovídá na otázky ze hry, dává BANY podvodníkům a sprostým hráčů, kdo se stará, aby byly servery bez chyb a tak dále... Že by to byla nějaká hodná víla?
 

DeletedUser

Guest
Obávám si, že nechápeš rozdíl mezi MODem, supportérem a cheathunterem. Modi odpovídaj, Banujou na fóru, mažou spam, a stají se o to aby fórum šlapalo, taky vytváří soutěže, ale to je tak všechno. (ne že by to bylo málo)
 

DeletedUser

Guest
Ale tohle vím, jen jsem to nějak smíchal dohromady, protože jsem nevěděl, co bych napsal :pardon
 

DeletedUser

Guest
Druss the Great: Moderátoři nemažou příspvěky jen tak bezdůvodně. Mohu vědět kdy ti co bylo smazáno? Určitě to mělo své opodstatnění...

Promiň ale nezapisuju kdy kdo smazal nějaký topic, tak špatně na tom zase nejsem...

Můžu na oplátku já vědět proč jsi smazal topic který Turgeon založil aby se mohlo pokračovat v tématu multiúčet? bylo to asi před 15ti minutama to by sis mohl pamatovat...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, můžeš. Topic jsem zamkl, uvedl jsem tam důvody, Turgon vytvořil ten samý, v té samé sekci a pokračoval v tom samém, takže jakoby anuloval mé rozhodnutí. Proto mu to bylo smazáno.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru