• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

NEAKTUÁLNÍ: Postoupí češi do baráže o MS?

Postoupí čeští fotbalisté do baráže o MS

  • Ano

    Hlasy: 26 36,1%
  • Ne

    Hlasy: 38 52,8%
  • Fotbal? Co to je?

    Hlasy: 8 11,1%

  • Celkový počet hlasujících
    72
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Otázka je jasná, podaří se českému teamu dostat alespon do baráže o postup na MS ve fotbale?

Klidně piště i důvody, proč jste zvolili právě tu možnost, kterou jste zvolili...
 

DeletedUser19256

Guest
Já stále věřím v postup našich fotbalistů, ikdyž po zápase se Slováky jsem byl opravdu hodně zklamaný, ale i v tom zápase jsem věřil ještě v nastavení, že ho tam šoupnem, ale šoupli by jsme ho tam, ale betonovali až branku moc. Druhý den po Slovensku jsem si pročítal články.. Koller to vzdal, ale neměl důvod, podle mne na to ještě má, jenže Slováci ho hlídali, a nepustili ho k ničemu, a navíc to neměl komu sklepávat.. Nejvíce se mi na Slovensku líbil asi Dan Pudil, nevím proč, ale líbil se mi docela na tom postu křídelního záložníka. Taky se mi líbil Plašil, ale jak zavinil podle mě nesmyslnou penaltu, tak už to bylo v pr..čicích :D

V zápase se San Marinem, jsem netrpělivě čekal nástup Tomáše (můj nejoblíbenější hráč už několik let). A Tomáš nastoupil, a podal vynikající výkon, a dokonce předvčerejškem vstřelil za Arsenal gól, bohužel jen zmírnil prohru. Bez Milana Baroše si nedokážu představit reprezentaci. A myslím že k San Marinu to bude stačit..

Myslím si že když Slováci naklepou prdelku Slovincům, máme pořád reaálnou šanci na postup, a že jí využijeme. (Ale nesmí hrát Štajner :D )
 

DeletedUser

Guest
no ja som lsoval ze ano aj ked som slovak ale bol by som rad keby sa vam to podari no zalezi ako to teraz zahrate dufam ze ano
 

DeletedUser25475

Guest
držím Vám palce, ale som realista tak myslím že už nepostúpite.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru