• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

" Nebojte sa zúčastniť, horšie to už nebude " - motivácia :D

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34582

Guest
Jenže Alexi, porota může mít úplně jiný názor.

No Drekte, jsem zvědav na ten soutěžní ...
:D Súťažný bude vytvorený počítačovou grafikou :) mám trochu bujnú fantáziu tak som ju zapojil :D ale ponechal som si budovy z hry a všetko to, keďže kradnúť to nebudem a vytvoriť nové..na takej úrovni zas moja grafika nie je :D ale hodím sem ešte to s čím možno pôjdem na SK :D uvidíme mám 3 výtvory 2 PC grafika a jedno ručne nakreslené čo tu môžete vidieť :) takže 1 sa mi aj tak zvýši :) Ale mňa osobne neskutočne bavilo kresliť to :)

Alex tým, že tu budeš vypistovať jak to nedokážeš to určite nedokážeš a porote srdcia neobmekčíš :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D Ľudia neuvedomujete si, že ak to takto pôjde ďalej neostanú Vám lichôtky pre ďalšie obrázky ? :D nakoniec budem musieť súťažiť s týmto :D

tak trochu preventívne.... čo znamená oddelené od pozadia ? napr. v prípade kresby to chcete orezané a uložené v PNG ? :)
 

DeletedUser

Guest
Nechal bych to v psd, to snad super tvůrci z inna umí, když už neumí pozicování a všechno je z tabulek. xD
 

DeletedUser34582

Guest
:D nerobil som to v PS :D preto som taktiež písal, že inno súťaž nedomyslelo :D ak chcú z toho spraviť grafický balíček potrebujú aj pozadie :) Teoreticky by mohli žiadať formát v akom som to vytvoril ale existuje veľa grafických programov a nepredpokladám, že všetky majú :D a k tomu ak by videli to ako je to spravené najskôr by museli navštíviť psychológa z toho bordelu :D :D

Inak čakám na tie tvoje obrázky ;)

PS: myslím, že keď už chcú grafický balíček mohli dať možnosť vytvoriť aj ďalšie detaily aspoň normal náhľadu :) potom vysvetlím prečo :)
 

DeletedUser

Guest
Já to chtěl udělat spíš nesoutěžní. Nemůžu ale najít ani zdrojáky ani 3D modely. Takže soutěžit nebudu. :D

Jinak jediná možnost je nakreslit podklad a budovy zvlášť.
 

DeletedUser34582

Guest
No ešte je možnosť spraviť to ako ja :) nakreslil som dedinu a budovy z nákresu orezal :)

Inak škoda, že si to nenašiel fakt som si to chcel aspoň pozrieť :) a Ten Tvoj nápad s uložením v .psd niekto odkukal :D
 

DeletedUser35385

Guest
No neviem, neviem či to je kreslené. Lebo čo mám aj ja aplikáciu tak vpohode obrázok zmením ako náčrt ceruzkou. Ale terat tím neodcudzujem tvoj výtvor proste možno si dokonalí maliar no:D Len proste máš to až nadmieru dokonalé. Chodíš na umeleckú školu?:cool Alebo je to nejaká aplikácia. Lebo fakt neviem je to nadmieru dokonalé a skoro ako originál len v kreslenej forme:king
 

DeletedUser34582

Guest
Je to originál v kreslenej podobe :) kreslil som to vlastnoručne asi týždeň :) mám k tomu aj všetky budovy...hodím to sem dnes
aplikáciu som nepoužil a priložil som aj originál scan, kde je dokonca vidieť pokrčený kúsok :D mám aj viac scanov, ale ten čo som dal má naj kontrast, keďže to čo nascanuješ je príliš svetlé :)





Nie som si istý či dobre vidno môj príspevok tak tu je ešte raz
[SPOIL]Je to originál v kreslenej podobe :) kreslil som to vlastnoručne asi týždeň :) mám k tomu aj všetky budovy...hodím to sem dnes
aplikáciu som nepoužil a priložil som aj originál scan, kde je dokonca vidieť pokrčený kúsok :D mám aj viac scanov, ale ten čo som dal má naj kontrast, keďže to čo nascanuješ je príliš svetlé :)[/SPOIL]

Hej a ešte nenavštevujem žiadnu umelecku školu ( bohužiaľ ) a nieje to nadmieru dokonalé :)

do prvého príspevku som pridal scany budov :)

PRosím Vás s týmto plánujem súťažiť na SK forku...nazval som to DK peklo ( to vypukne keď je na svete kokosman :D ) ale nahradil som drevo tak trochu...a neviem čo tam hidť niečo ako toxický odpad, alebo to nechať ako to je na tom prvom :)
1.
[SPOIL]
i3v4wl.png
[/SPOIL]
2.
[SPOIL]
9u6brp.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Drekte no nemám nič proti len som sa pítal a chcel si to ujasniť. Keďže vravíš že si to kreslik tak ešte raz chválim:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru