• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejde se přepnout na některé světy

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser40698
  • Vytvořeno Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40698

Guest
Už víc jak 20 minut se nejde přhlásit na některé světy.
Např. Casual, s36, s41. Dlouho se to načítá a to hodí chybu:
huvTH7x.jpg


A třeba na s32 a s40 to jde bez problémů.

EDIT: přes mobilní zařízení to jde, ale přes PC stále ne, pořád nedostupné s41 a casual.
Tak nevím co s tím je, že na jiné světy to jde v pohodě a na jiné nejde, jako by tam třeba jela nějaká neohlášená aktualizace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stalo se to i na jiných jazykových verzích, Innogames tuto záležitost řeší a žádá všechny hráče o trpělivost.
 
Díky, tak to je dobře, že to někdy do budoucna vyřeší a opraví.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Zpět
Nahoru