• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nejoblíbenější kmen světa 30

Jaký kmen je vám na světě 30. nejsympatičtější a proč?

  • Zlouni

    Hlasy: 14 29,2%
  • Válečníci

    Hlasy: 6 12,5%
  • Varangians

    Hlasy: 4 8,3%
  • Lovci Lebek

    Hlasy: 15 31,3%
  • Templářští rytíři

    Hlasy: 2 4,2%
  • EMPIRE

    Hlasy: 1 2,1%
  • Bouře

    Hlasy: 1 2,1%
  • Rytíři Koruny České

    Hlasy: 3 6,3%
  • Válečníci2

    Hlasy: 2 4,2%
  • Poslové Temnot

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    48

DeletedUser18162

Guest
Ahoj chlapci :D no ještě jsem si udělal zastávku na světě 20, ale jo na tady na 30 je to dobre. A věřte mě tady na 30 je dobra parta a táhne to tady fajn parta lidi a opravdu slušných. Takže se o zlouny opravdu nebojím.
 

DeletedUser18162

Guest
To jsi jako po osmičce začal hrát jubilejní světy?:mocking

No ono to tak vyšlo :D podívej se na svět 20 je vyhraný je to jen otázka cca 2 měsíců než se požádá o uzavření. Takže jsem s Arminem šli na další svět a akorát u toho rozhodnutí se otevřel svět 30 náhoda :D stane se :D ale myslím že tenhle bude dohraný rychle to svět 40 nestačíte otevřít :D
 

DeletedUser35580

Guest
Zlouni..

Jsem tam super hráči skvělá parta .. Vše klape ..

Nejméně sympatičtí asi Řád až na vyjímku hráčky RaZaRi.. Partyzán ? :D takovej zvoneček . .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30368

Guest
Jedině VAL, kde mám svoje zlatíčka :muck


PS: Linteo přeji krásný den.
 

DeletedUser23861

Guest
Ale ten VAL se ti nejak rozpada zeli, co se tam hadaji nebo o co bezi?
 

DeletedUser30368

Guest
Není můj :D, že se rozpadá neřeším :D zlatíčka ta pořád jsou :D (Pokud si myslíš, že vyhrát svět je cílem hry, tak nikdy nevyhraješ, cílem této hry je poznat podobné blázny a s nimi zažít legraci i přátelství, jak na DK, tak mimo něj ;)
 

DeletedUser23861

Guest
No, sice netusim jakou to ma souvislost s rozpadajicim se VAL, ale kdyz uz o tom mluvis, tak si myslim, ze je to presne naopak nez si myslis ty, a ze je to dokonce na hlavu postavena logika co tu tvrdis. Takze ver, ze je to tak, ze cilem TETO HRY je vyhrat svet, a hledat a mit kamarady se da vsude jinde, a nepotrebujes k tomu spamovat nejaky internetovy fora, protoze lide se kamaradili a zazivali tebou proklamovanou legraci a pratelstvi i pred existenci tohoto fora, nebo dokonce sameho internetu, a budou to tak delat i potom az tohle forum a tahle hra davno nebude existovat.
 

DeletedUser34317

Guest
Val hold začíná doplácet na svoji destruktivní strategii na rychlé vyhrání světa. Udělali bububu a pak všechny nabrali a toto je výsledek, ani jsem nic jiného nečekal:yes
 

DeletedUser31794

Guest
Ono to bylo rozhodnuto uz od zacatku.Tyhle kmeny co se jen tvari jako jednicka sveta vzdy padnou tvrde na hubu. Rychle nabrat vse co ma body a umi psat na foru a tlacit presilou. Jen do te doby kdy se ucty zvednou na cele mape a zacne se ukazovat kvalita.
 
Nahoru