• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nepřátelská vesnice plná upírů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42809
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Shedde (chtěla jsem napsat milejší oslovení, ale ty by jsi mi zas nadával :D ), nevím proč neustále mě zmiňuješ, není lepší si konečně promluvit? :D
muž se má k ženě chovat mile, něžně, laskavě, má jí bránit a zastávat se jí, atd :) (i to jsi tenkrát říkal)
ale ty o mě opět vymýšlíš lži, píšeš k mému jménu smyšlenky, které by nikoho ve spojitosti se mnou ani nenapadli, na základě kterých do mě reješ a nikdo neví proč to děláš..
lidé většinou něco dělají proto, aby a) sebe a své blízké učinili šťastnými, nebo b) něčeho chtějí dosáhnout..
protože mi (i po tom všem) na tobě ještě záleží, tak by mě odpověd zajímala - zda jsi šťastný, když o mě píšeš lži, a nebo čeho chceš dosáhnout, též mě to zajímá z důvodu, že jsi tak změnil názor na mě, když jsi tvrdil že mě miluješ proto, jaká jsem: empatická (pomáhám jiným), šikovná, mám přehled a dobrý úsudek, nejdu s davem, nevěřím tomu co říkají v TV a co píšou ve školních knihách (které se mění), že si to raději ověřuji z mnoha zdrojů a nenechám si vnutit cizí vůli , ale respektuji názory ostatních, dokážu se bavit na jakékoliv téma.. a najednou ti to samé tak vadí? a prosím můžeš osobně? , do očí (event. do telefonu) a ne před ostatními.. vadilo to i lidem na foru kmene.

a tedy vůbec jsi mi neříkal o nějakém ochuzení mých dětí, protože prarodiče nezažili válku, naopak si myslím že je to dobře..protože jim mohou předat pozitivní zážitky a ne negativitu (té je všude dost i bez druhé sv.války). :eek:
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Povídka je báječná a diskuse poněkud "mimo mísu". Jinak se stačí podívat sem - https://cs.wikipedia.org/wiki/Kříž - a je jasné, že s tím Římem je to naopak OK. :Good

Jo, a kříž byl symbol pro věk ryb, pro věk vodnáře, je to kruh.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru