• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nesoutěžní - Biblos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
S mými biblickými jmény nejde nezúčastnit se ... :angel

Bylo - nebylo

Na mé dlouhé pouti světem, zažil jsem mnoho prapodivných věcí. Setkal se s různými lidmi, věcmi, příhodami. O jedné z nich jsem vám dnes přišel vyprávět …

Sedím si tak u počítače, rozvíjím své virtuální vesnice, vymýšlím nové taktické plány, sepisuji poselství pro diplomaty a nějak si ani neuvědomuji, cože je za den. A jak tak soustředěně osnuji plány, co to? Co se děje!? Kde jsem se to ocitl?!

Můj pokoj zmizel! Počítač nikde!! Všude plno jasu!!! Jakoby z dáli slyším hlas – Vítej v mé vesničce, která se objevuje jen jednou v roce těm, co nemyslí jen na sebe. Rozhlížím se, rozhlížím, zvykám si na tu přemíru tajemného světla. Odkud se line ta záře? Čí je to hlas? Kterým směrem mám jít?

Nu, zvolil jsem cestu přímou. Mé oči se zatím pomalu přizpůsobují a začínají rozeznávat budovy ve vísce. Hleďme, tamo je kostel, jako v mých vsích na světech 11 a 17. Onde zas stáje, ty mi nechybí na žádném z mých světů. A jestlipak tu také mají selský dvůr? Uviděl jsem nějakou budovu, která ho připomínala, i zamířil jsem tam. Vešel jsem do prostorné síně a stanul v němém údivu nad její výzdobou.

Po chvilce překvapení se rozhlížím dál a zřím, v čele sálu stojí postava, která je mi povědomá, vedle sebe má dva pomocníky, které jako bych také znal. Ke všem třem se pomalu sune zástup dalších bojovníků, kteří do auly vstoupili dříve než já.

Oči již zcela přivykly na neobyčejně jasné světlo a já pochopil, proč se mi ti tři zdáli tak známí! Psal se 5. prosinec a já se ocitl ve vesničce svatého Mikuláše a jeho dvou neodmyslitelných průvodců – čerta a anděla.

A co jsem od nich dostal? Dárek nebo uhlí? No to nevím sám … Probudil jsem se, když mi spadly ruce z klávesnice …
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
paráda ,celý ty
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru