• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nesoutěžní

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Tantalena umí všem kritizovat práci :)

Hlavně že on je nejlepší ..

Biblosi je to heké jak sem jíž nahoře psat ;)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Lamači, doufám, že až Ti bude někdy v budoucnu vysvětleno, že se na práci supportera nehodíš, tak se z toho probereš :D Nyní s Tebou není rozumná řeč. I kdyby to bylo rozmazané a přes půl snímku kus prstu, řekl bys, jaká to je krása. Tím neříkám, že obrázek je ošklivý, naopak, ten je nejlepší složkou díla, já komentoval negativně slovní část.
A určitě netvrdím, že jsem ve všem nejlepší, jak tu píšeš. Ale kdo si to o mně myslí, tomu děkuji :rofl
Akorát: Biblosi, měl by ses zamyslet nad tím, co jsem psal. Můžeš se pro příště poučit ze svých chyb. Od nesoutěžního díla moderátora by se mělo čekat, že bude jedno z nejlepších a stane se inspirací pro ostatní, ne že zapadne do podprůměru.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Prostě, nepochopil jsi záměr autora, proč si to nepřiznáš? Na tom přeci není nic špatného. :D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Už jsem rozluštil více různých významů, které to může mít, ale ani jeden není zajímavý nebo vhodně použitý. Prostě ten výr je vystižen do detailů, tak je jakékoli jeho použití jako symbolů v tomto případě nemožné. Protože ani nemá sklopená víčka, což by umožňovalo právě dodat myšlenku, že např. přemítá nad svým životem nebo cokoli jiného. Ale když se podíváš, je plně bdící, prostě vhodný do atlasů a encyklopedií, takže vyvolává dojem skutečnosti - a tedy jak říkám, to, že je lesním zvířatům jedno, jak se hrají DK, bychom věděli i bez tohoto díla.
A já nejsem zastáncem absolutního rýmu, zní mi to divně.
Myslím, že lepší, než ukazovat, co je v češtině možné, by bylo právě zaměřit se na propojení obrázku a myšlenky. Někdy nemusí být špatné postup obrátit - nejdříve vymyslet, co má dílo říct, pak hledat symboly a podle toho něco nafotit a až úplně nakonec najít text, který ani nemusí být rýmovaný v tomto případě.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Já tě nechápu, ty z toho děláš jako by to byla mezinárodní soutěž :D Je to jen ukázka jak by to mělo vypadat, tak proč to tu tak z veličuješ :):):) Ale promin' ty jsi ve všem nejlepší a my všichni se mýlíme :hi:rofl
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Pleteš si 2 věci: vědět a umět. Prosím teď neřešme, jak je to ve slovenštině :D
Já netvrdím, že bych to uměl nějak zázračně. Jen se snažím upozornit na chyby, kterých se autor může příště vyvarovat.
A problém je v tom, že toto je právě ukázka, jak by to NEMĚLO vypadat, prezentovaná tak, že by to tímto způsobem vypadat mělo. Teda - vypadat jako vzhledově vypadat, tam problém nevidím, ale vypadat jako tvořit celkový dojem, tam už nastává právě to, že myšlenka není kvalitní, což je základ většiny děl, především kombinovaných.

Pro Biblose: Ale když je na obrázku den a je plně bdící, jak jsem psal výše? Stále je tu ten nesoulad a stále panuje skutečnost, že absolutní rým je většinou na škodu než k užitku.
Kromě toho, cílem každého díla je, aby bylo pochopeno. Upřímně, toto asi moc lidí nepochopilo v Tebou vykládaném smyslu.
A nakonec, smysl textu zde může být vykládán takhle:
"Jsem noční lovec. Nevadí, že mám morálku 25 %. Nevadí, že díky nočnímu bonusu a opevnění má obránce 4x silnější obranu než podle běžných čísel. Nevadí, že mám víru 50 % a nepřítel víru 100 %. Tedy dohromady mám 3,875% sílu armády. Prostě mě to nemůže nijak zaskočit a jdu útočit stejným způsobem, jako kdykoli jindy." Ale řeknu vám... Tohle mi někdo udělat, zahrnu ho péčí, aby mi deff rank dodával pravidelně ještě dlouhou dobu :rofl
Nic, pojďme dál: Chyba je i v tom, že je napsáno "Jen tak trochu autobiograficky ..." mimo rámec díla. Jelikož je to přece jenom návodný fakt, bez toho někdo třeba ani nepochopí, že to MŮŽE mít význam pojednávání o autorovi samotném. Zde třeba mě tato myšlenka právě taky občas napadala, ale není čitelná (a jak říkám, je nevhodně použitá a velice nečitelná).
Toť vše.
 

DeletedUser25426

Guest
Twl Tanto, mám migrénu a nemůžu se moc smát, co mi to děláš??? :D
Zkus se zamyslet sám nad sebou a přestaň hledat problém tam kde není, ještě jeden takhle plnohodnotnej příspěvek a asi mi to ublíží :rofl
[SPOIL]Prostě se smiř s tím, že žádný hluboký myšlenky autor neměl na mysli ;)[SPOIL]...a kdybys měl dojem, že chci do supportu, tak nechci ;)[/SPOIL] [/SPOIL]
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Prostě se smiř s tím, že žádný hluboký myšlenky autor neměl na mysli ;)
Říkám: Jestli neměl, je to chyba a určitě to není správný vzor nebo inspirace pro hráče.
Jestli měl, vyjádřil je špatně, čímž platí znovu konec předchozí věty.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru