• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Je to děs, zatím nevím o kladném hlasu (ze 120 členů kmene a ani zde se nikdo neozval v kladném světě)

Prosím o navrácení grafiky, nebo alespon možnosti nastavit starší (minulou) verzi
 

hlmartin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
anketa

možná by byla zajímavá anketa o tom jak se to lidem líbí, jenže i kdyby skončilo tak jak to čtu, tedy že se to nikomu nelíbí a spíš je to na obtíž, tak to support nepřizná, naopak nám sdělí že se to většině líbí, a nic se nestane

dochází mi síla hrát tu, a za to že platím si připadám, že jsem na obtíž
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Každé vylepšení je pro "starší" hráče docela frustrující, jelikož si musí zvyknout na nové rozmístění tlačítek atd..
Jenže tenhle update hry na novou verzi 8.17.. to rozmístění nemůže nikomu sednout, a i kdybych chtěl sebevíc, a já se přiznám, nechci, aby mi toto rozmístění vyhovovalo, tak to prostě nejde..
Takže se omlouvám vývojářům, ale tohle bylo dost přes čáru, a několik kroků zpět..

Zatím jediná věc která se mi zamlouvá (ale stejně chci zpět minulou verzi!!)
V PROFILU - ÚSPĚCHY (lepší grafické znázornění), kdyby se tahle jediná věc přesunula do Nastavení a zbytek by byl z minulé verze, bylo by to super
No, možná tuto chválu beru zpět, při prohlídnutí profilu jiného hráče mě to FUJTAJBL trefí do oka..

:(((( co jste nám to provedli
(klidně mě berte jako Spamera, ale tahle aktualizace byla chyba

Po dalších deseti minutách nalezeni PŘÁTELÉ
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
přesně jak píší ostatní, my co tu hrajeme několik let si stále máme zvykat na něco nového? je neskutečné, kdo tvoří nové verze. ti lidé pravděpodobně nikdy tuto hru nehráli. o přebarvenosti a velikosti už zde bylo napsáno dost. ti, kteří mají starší počítač nebo pomalejší připojení na net si dnes sotva otevřou mapu.
a vrcholem je přemístění tlačítka mapa na horní lištu. je to jedno z tlačítek, které potřebujete nejvíce a bylo logicky vedle vesnice. mám takový dojem, že nám chcete tuto hru natolik znechutit, abychom ti co tu hrají od začátku této hry třeba i pod různými nicky konečně skončili.
tímto posledním krokem se vám to myslím konečně podaří
s pozdravem kačka
 

DeletedUser34242

Guest
Souhlasím!
Aktualizase 8.17 je naprosto špatná! Ne, že by Vaše ostatní aktulizace za něco stály, ale tohle je vážně moc.
Upravená plačítka apod., na to si člověk během pár dní zvykne nebo to prostě přehlídne, ale to co se objevilo na DK dnes odpoledne je vrchol všech nezdařených aktualizací od dob počítačů. Něco tak moc hnusného, nepřehledného a pitomého jsem snad ještě neviděla. Jak vůbec může někoho napadnout dát tlačíto odhlášení na dolní lištu a ještě drobným písmem?!
DK přeci někteří hrají i několik let. Na určitá tlačítka (jako třeba "Odhlášení") klikáme i několikrát denně a to automaticky. Dnes jsem toto tlačítko vůbec nemohla najít. O mapách nebo poznámkovém bloku ani nemluvě.
Všechna tlačítka mají svá zasloužená místa už od doby, co si pamatuji. Nevidím jediný důvod proč by to měl kdokoli měnit.

Doufám, že to někdo vrátí do původní podoby! A jestli ne, tak jsem šťastná, že mohu říct: "Ještě, že s DK na konci roku končím!!!"

Ještě musím dodat, že i já když jsem zčínala jsem si poradila s rozmístěním tlačítek. Nevím proč by měli mít nováčci větší slovo než dlouhodobí hráči, kteří si pravidelně platí premiový účet!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15465

Guest
Jelikož to tady pár lidí docela dlouze rozebíralo, tak si dovolím kratší příspěvek:
dejte tam verzi 6.1.xxx a bude to fajn. Všechno další už bylo horší a horší.
Děkuji pěkně.
 

DeletedUser31120

Guest
Na každou verzi si stěžujte :D

Uvidíte že si zvyknete .. já se taky teď učím :D

Nějakou dobu to potrvá :D
 

DeletedUser25426

Guest
To víš, člověk si zvykne i na šibenici - ale naštve to, když ti někdo zbytečně komplikuje život.
A jak tu někdo napsal, lidi s pomalejším připojením nebo starším kompem mají dost smolíka - nedej bože, aby na ně šlo tak 3000 útoků a museli přepínat mezi oknama - to můžou jít rovnou radši na pivo... ;)
[SPOIL]Hlavně, že slepci uvidí líp tlačítka a začátečníci najdou lehčeji mapu :D[/SPOIL]
 

DeletedUser15762

Guest
No tohle se opravdu nevyvedlo.Všechny změny bych časem i skousnul,ale to zpřeházený menu je vyloženě pokus hráčům hru co nejvíce znechutit.Ze všeho nejhorší je pro mě mapa.Běžně s ní pracuju a ted abych pořád něco posunoval a hledal jí v horní liště opravdu paráda.Co se týče dalších je to to samý.:bad
 

Drolda

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Na každou verzi si stěžujte :D

Uvidíte že si zvyknete .. já se taky teď učím :D

Nějakou dobu to potrvá :D


A o to mi jde? Každá aktualizace má nějaké vady, ale tohle mi prostě nehorázně vadí a znechucuje mi hru..
s17 končí, a jestli nebude možnost nastavit starší verze, tak na to kašlu..
Tak jak to bylo doposud to bylo několik let, pouze s drobnými úpravami, což mi až tak nevadilo, ale tohle bylo naprosto přebytečné aktualizování, přesunout snad všechny tlačítka..
Platím si Premiak, a nyní se mi sníží hratelnost jen kvůli hráčům, jejichž životnost se na DK rovná pár týdnům? A vysvětlení, nemohli najít mapu? Ta mapa byla na nejidelánějším místě! Krucinál..
**** :x
 
Naposledy upraveno:
Nahoru