• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová funkce - Vlajky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Přes sponku jde jen pět obrázků - takže musím pokračovat v nové odpovědi.

[SPOIL]DK - vlajky an - výměna 6.jpgDK - vlajky an - výměna 7.jpgDK - vlajky an - výměna 8.jpg[/SPOIL]
 

DeletedUser35350

Guest
Lidi, když si koupím vlajky za těch 100PB, mohu si vybrat jaké budou (jako třeba produkce), nebo je to dílem náhody?
 

DeletedUser36255

Guest
Ne, kupování vlajek opravdu nepatří k tomu nejrozumnějšímu, co se dá udělat. Je to v poměru cena/výkon extrémně nevýhodné.

Být vlajka za 10PB a méně, tak pak už by se dalo si občas zatočit. Za 33PB je to k smíchu.
 

DeletedUser35350

Guest
No právě... kdyby alespoň jeden věděl, že dostane tu vysněnou zelenou produkci... :) (Furt mi pada všelijaký vlajky, ale produkce to z pravidla není, už má skoro vše v modrém provedení a produkci ještě ani zelenou ne :-/ :-D)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Máš možnost nabídnout vlajku k výměně a tak získat tu co potřebuješ,někdo jiný zas může potřebovat zrovna takovou,kterou sám nepotřebuješ.
 

DeletedUser

Guest
Informace?

akorát nechápu,proč mi přišla odpověď na můj email,když jsem se na to neptal já?
Nic proti,každá rada je vhod.Já jen jestli mi někdo neleze na účet,i když podle přihlášení ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35350

Guest
Máš možnost nabídnout vlajku k výměně a tak získat tu co potřebuješ,někdo jiný zas může potřebovat zrovna takovou,kterou sám nepotřebuješ.

To je sice možný, ale nikdo v žádném kmeni, kde su produkci nenabízí, ba naopak ju každý chce :-D.
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Mám dvě zelený vlajky, pokud je tolik chceš tak můžeme udělat menší dohodu ale osobně :) Momentálně hraji svět bez vlajek, takže je nepotřebuji.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru