• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová grafika ve zprávách, změna prof. obrázku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
nerozčiluj se mravenče, však víš, jak to chodí :wacko

i když osobně bych vrátil grafiku na úroveň světa 4 a byl bych taky spokojen :hi
 

DeletedUser36641

Guest
Vím jak to chodí, právě proto že jsem Mravenec... vím, že jsem agresivní mravenec, právě proto se divím, že mi dali obrázek vlka.. takového mírumilovného stvoření.. :( :D ..Kdyby alespoň nepopletli druh, neřeknu nic.. :( :D

Grafiku světa 4 si nepamatuji, avšak grafiku s22 bych vrátil hned. :D
 

DeletedUser35531

Guest
Vím jak to chodí, právě proto že jsem Mravenec... vím, že jsem agresivní mravenec, právě proto se divím, že mi dali obrázek vlka.. takového mírumilovného stvoření.. :( :D ..Kdyby alespoň nepopletli druh, neřeknu nic.. :( :D

Grafiku světa 4 si nepamatuji, avšak grafiku s22 bych vrátil hned. :D

To je asi můj vlk, kterého tu marně hledám.:(
Objevil se mi tu jakýsi grizly.
 

DeletedUser36641

Guest
Vlka jsem si odstranil, to tam radši nebudu mít nic.. :D
(Tmavě modré pozadí, vlk vyje na měsíc.. :) )
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Děkuji za vaši zpětnou vazbu, snažím se zjistit co nejvíce informací o této chybě. Podle informací, hráčům nejde nahrát nový obrázek, zjišťuji důvody a příčiny. Zatím mám informaci od kolegů z InnoGames, že by to na Opeře i Chromu mělo fungovat, každopádně i po mém otestování to stále na Chromu nejde.

Pracujeme na odstranění, jen prosím berte na vědomí, že to nejsme schopni opravit hned... Díky všem za pochopení!
 

DeletedUser25426

Guest
... na chrome to nefunguje..., ani na Opeře :(

Kromě toho to u Opery hlásí: Nepodporovaný prohlížeč
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
No já jsem zase zjistil věc :D

Na startovní stránce mám vždy zaškrtnuto Zůstat přihlášen, ale nějak to nefunguje :D
Vždy když se odhlásím, tak se musím přihlašovat znova, mám tam sice zapsané heslo, ale to je naprd, když tam chybí nick :D

Tak problém je na Chrome, v Opeře to funguje, ale tu nepoužívám :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
Mě to v chromu funguje normálně - jen kliknout na přihlašovací tlačítko ;)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
No já jsem zase zjistil věc :D

Na startovní stránce mám vždy zaškrtnuto Zůstat přihlášen, ale nějak to nefunguje :D
Vždy když se odhlásím, tak se musím přihlašovat znova, mám tam sice zapsané heslo, ale to je naprd, když tam chybí nick :D

Tak problém je na Chrome, v Opeře to funguje, ale tu nepoužívám :D


Zkontroluj si, jestli máš aktualní verzi, dost často se stává, že když se objeví nová verze hry, ve starší verzi prohlížeče se některé věci začnou chovat nestandartně.
 

OFFKA

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Hľadá sa OFFKA

hľadám svoju svinku, volá sa OFFKA, mala som ju v profile
prosím o jej urýchlené vrátenie :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru