• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová grafika

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

gibs

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Ahoj,

Ta nová grafika je nechutná a těžko někoho potěší.

Což je samozřejmě jen můj názor a moje vnímání, proto by bylo nejlepší, kdyby si každý mohl zvolit, jakou podobu to bude mít.

Může se tato funkce změny grafiky vrátit?
Nebo to Němcům tak moc vadí? :D

Kvůli změně grafiky jsem přestal hrát The West, tak snad to nebude druhá zprzněná hra... :D
 

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Děláte si srandu s tou novou grafikou? Vždyť je to hnusný (můj názor), proč nedáte hráčům alespoň na výběr mezi grafikami ať si každý vybere co je mu přijemnější? Tohle vypadá jako kdysi DK v pravěku. Za sebe musím říci, že se mi to absolutně nelíbí a jedna z věcí, proč jsem měl DK rád byla grafika a nyní jste to pohnojili. Ne a názor nezměním ani za pár dní, jak mi na suportu řekli, ani za rok.
 

Deleted User - 3921560

Guest
Súhlasím ta grafika je hnus, zastaralá, neprehľadná a to, že hráčom nedal team ani len možnosť výberu je katastrofa... Neverím, že túto novú grafiku vôbec medzi ľuďmi testovali. Hlavne ta neprehľadnosť je katastrofa...


Úplne to ničí zážitok z hry. Nech je možnosť výberu grafiky!
 

Lord Drako

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Rozhodně sdílím totožný názor jako Kubaa.. tohle co jste panové předvedli je totalní propadák.. Pokud to takto hodláte nechat, rozhodně již žádný další svět hrát nebudu..a to se ještě rozmyslím zda vůbec budu dohrávat současný.. za ty prachy co si berete by měl mít každý hráč automaticky si grafiku zvolit dle svého.. tohle je opravdu fujtajbl..:mad::Bad:Bad:Bad
 

Královna biba

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Kdo tu grafiku navrhl prostě hnus a nevím zda vůbec hrát já, myslela že se mě čočka v oku posunula, bokem ale jak vidím vada není u mě ale u toho kdo toto navrhl sem změnit. Prostě hnus a určitě nejsem sam už....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:Good
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru