• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová mapa - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
V této sekci můžete diskutovat o všem týkajíc se nového vzhledu mapy. Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu!
 

Shinra

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Mě to také přijde jako soutěž v hledání rozdílů. :D
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
:D Mám pocit, že jste se někde sekli. Takhle ta mapa předtím posledním "upgradem" nevypadala. ;)
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Hru "najdi 10 rozdílů" jsem měl vždycky rád, ale musím uznat, že tentokrát mě vývojáři DK pravděpodobně porazí, protože nemůžu najít jeden jedinej rozdíl. Nerozumím tomu, proč je takový problém vrátit do hry grafiky, které už jsou osvědčené a dát hráčům na výběr - 100 lidí 100 chutí.
 

Deleted User - 4084784

Guest
Děkujeme za vyslyšení hlasu komunity a předání podnětů vývojářům, pane Kozmicz. Bohužel rýpalové nikdy nespí a ani tentokrát se nevyhnete jejich smršti narážek a hanobení. Hráči s citem pro detail určitě ocení nové příjemnější zabarvení střech, které lépe ladí s okolním prostředím :).
 

DeletedUser44631

Guest
Děkujeme za vyslyšení hlasu komunity a předání podnětů vývojářům, pane Kozmicz. Bohužel rýpalové nikdy nespí a ani tentokrát se nevyhnete jejich smršti narážek a hanobení. Hráči s citem pro detail určitě ocení nové příjemnější zabarvení střech, které lépe ladí s okolním prostředím :).
Už jen dle tvé přezdívky dokážu posoudit, že úplně normální nebudeš.
Co je na tomhle vyslyšeno? Tisíce lidi napříč jazykovou verzi si stěžovalo, téměř 80% komunity hráčů, kteří to hrají řadu let a výsledkem byla změna barvy ještě na větší hnus?
Asi je hodně těžký udělat například 5 verzi a dotázat se těch, kteří to hrají která verze je pro ně nejvíce přijatelná, že?
 

DeletedUser44631

Guest
Hru "najdi 10 rozdílů" jsem měl vždycky rád, ale musím uznat, že tentokrát mě vývojáři DK pravděpodobně porazí, protože nemůžu najít jeden jedinej rozdíl. Nerozumím tomu, proč je takový problém vrátit do hry grafiky, které už jsou osvědčené a dát hráčům na výběr - 100 lidí 100 chutí.
Tomu taky nerozumím, bohužel žijeme v pohodlné době a každý vývojář má raději jednu jedinou verzi, kterou udržuje. Funguje to tak v každém odvětví a stejně jako kdysi byly grafické balíčky které si mohl kdokoliv měnit, mohla by být volitelná možnost mapy. Bohužel tyhle výplody pramení od lidi co to pravděpodobně nehrají. Noční grafika je obecně směšná a s tímto grafickým rozložením úplná bída. Nikdo s tím spokojený nebyl a výsledkem je změna barvy o dva řády..

To je akorát důkaz, jak někoho zajímá ,,zpětná vazba” ..
 

NEUMEC

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
No wau to asi dalo hodně práce udělat takovou brutální změnu :DDDDDD Snad tu změnu utáhne mé PC na to musí bejt už slušná grafika :DDDD
 
Nahoru