• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová mapa - diskuze

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Děkujeme za vaše názory, předáme je vývojářům hry. Osobně jsme také očekávali více viditelné změny, uvidíme, jak se hlavní vývojáři k tomu postaví, když jim sdělíme názory z komunity. Ještě jednou děkuji všem, kteří přidali konstruktivní názory.
 

DeletedUser44631

Guest
Děkujeme za vaše názory, předáme je vývojářům hry. Osobně jsme také očekávali více viditelné změny, uvidíme, jak se hlavní vývojáři k tomu postaví, když jim sdělíme názory z komunity. Ještě jednou děkuji všem, kteří přidali konstruktivní názory.
Možná to sem úplně nepatří, ale nerozumím jedné věci. Proč nelze v mobilní verzi vypnout noční režim grafiky?
Jestli se mi něco nelíbí, je to noční grafika. Vesnice splývají a je to opravdu nepřehledné. Přeci jen co si nastavím přes webové rozhraní by se mi mělo zobrazovat i na mobilní verzi ne?
Trošku už nevím, kam tyhle věci psát. Přijde mi, že s tím mám problémy jen já nebo jsem jediný, kdo není líný napsat názor.

Filtr oznámení dle jednotek/ztrát apod navrhuji již delší dobu a nikde jsem neobdržel odpověď na to, a to mám v záloze dotazů/námětů více.

Děkuji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Mobilní aplikace nenahrazuje plnohodnotné hraní hry ve všech ohledech. Některé věci tam zkrátka implementovány nejsou. Pro udržení výkonu a stability některé věci implementovány ani nebudou. Osobně si nemyslím, že by s vypnutím nočního režimu grafiky měl být nějaký problém, proto věřím, že to v budoucnosti bude nastaveno. Priorita je u tohoto bodu však opravdu minimální.
 
Nahoru