• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
RN myslíš Radon? :D On javascript dokáže psát každý, podstatnější je optimalizace. Pak to dopadá jako skript od senkyho, na který jsem ukazoval.
 

DeletedUser25426

Guest
Hmmm, každej ne a to mě štve... Docela rád bych se to naučil :)
 

DeletedUser

Guest
Není problém, na internetu je spoustu návodů, ale není to za den. Počítej, tak s 5 lety učení a stejně to nebude všechno.
 

DeletedUser25426

Guest
Tak to to nechám radši jinejm - u mě by to bylo na deset let :D
 

DeletedUser

Guest
Mě to trvá zhruba 8 let a taky nic moc :D

Jako samouk se asi učí hůř.
 

DeletedUser25426

Guest
Já myslel, že mi nabídneš nějakou jednoduchou příručku, ne že mě budeš děsit :D
Takhle to fakt vzdám, koukal jsem na nějaký stránky na netu a nějak to nechápu :(
 

DeletedUser32568

Guest
RN myslíš Radon? :D On javascript dokáže psát každý, podstatnější je optimalizace. Pak to dopadá jako skript od senkyho, na který jsem ukazoval.
No .. RN = Rychlý Náhled a tím, že to dokáže jsem myslel, že je jednoduchý si to dát třeba do záložky :)
Hmmm, každej ne a to mě štve... Docela rád bych se to naučil :)
no tak .. já se učím PHPčko (stále) a potom chcu jít na JS .. na PHP mám knížku a jde to zatím celkem v pohodě :)
Já myslel, že mi nabídneš nějakou jednoduchou příručku, ne že mě budeš děsit :D
Takhle to fakt vzdám, koukal jsem na nějaký stránky na netu a nějak to nechápu :(
No .. stačí se trošku snažit a myslím, že to jde zvládnout ... Nevím jak přesně to bylo s Diktatorem, ale podle toho, co píše na stránkách se to naučil dost rychle (samozřejmě, že to jsou hodiny a hodiny práce)
 

DeletedUser

Guest
Já myslel, že mi nabídneš nějakou jednoduchou příručku, ne že mě budeš děsit :D
Takhle to fakt vzdám, koukal jsem na nějaký stránky na netu a nějak to nechápu :(

Nestraším, já se učil víc jazyků najednou, takže mi to chvíli trvá. Kdyby měl na výběr, co se ze začátku budu učit, určitě by to bylo C++, javascript a php už bych asi nepreferoval.

-sathan?: Rychlý náhled mě nenapadl :D Já mám lištu v Chromu, já rychlý náhled nepotřebuji :D
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jazyk C momentálně nemá moc smysl. Buďto C++ nebo Java. Java má celkem budoucnost, jelikož na ní běží každý android telefon.

Van Horn: Lištu mám na každém PC, kde se přihlásím na svůj účet :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru