• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nová sekce - připomínky

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Hai, na to by šel upravit už nějaký co zde je. Já už do skriptů nedělám, alespoň ne na dk. Zkus Diktátora Miloše, ten bude vědět. :)
 

DeletedUser

Guest
To už by bylo vytváření pro budoucí potencionální konkurenční hru a to přeci nechci. :D Mě baví na DK jen spamovat. :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud se ještě nikdo nenašel, tak mi napiš pm, já to nějak sfouknu. :)
 

DeletedUser40348

Guest
Skripty zatím moc nesleduji, ale zajímá mě, proč jsou některé skripty tady na CZ zakázané a na SK povolené? Proč?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Stejně tak, jako každá jazyková verze má mírně odlišná pravidla a každá jazyková verze ke všem prohřeškům může přistupovat trochu jinak, i u skriptů je to stejné. Navíc u skriptů platí pravidlo "co není povoleno, je zakázáno", takže pokud někdo vytvoří skript a požádá nás o povolení, které mu schválíme, může jej u nás používat, na SK však bez přímého povolení tamního supportu nikoliv.
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj,

hledám script na přejmenovaní vesnic s číslicemi, existuje ještě takového?
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Teda tady je mrtvo a pusto :(((((
Je vidět, že se do DK Teamu ještě nesehnal nikdo, kdo by se o scripta staral a měl o to zájem.
Taky sháním script na přejmenování vesnic. Zdá se mi, že (skoro jako většina scriptů) nefunguje :)
 

DeletedUser

Guest
Na tomto odkazu jsou kontakty na Diktátora Miloše, zkus ho kontaktovat. Není to tak dávno, co se na fóru objevil a nějaké skripty opravoval. Třeba ti pomůže a pak si to necháš jen schválit.
Od jisté aktualizace mnoho skriptů prostě nefunguje, všichni na to byli upozorněni.

http://diktik.g6.cz/
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru