• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové fórum - Chyby/Zajímavosti/Tipy

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči,

včera proběhla migrace na nové XenForo a fórum tak dostalu zcela nový vzhled a jiné funkce. Tuto sekci vytváříme proto, že zde můžete hlásit chyby, podělit se s ostatními o různé tipy a návody týkajíc se tohoto fóra.

Jsme si plně vědomi, že nové fórum má ještě spoustu chyb a je potřeba doladit spoustu detailů. Pracujeme na tom, ale bohužel není v našich silách vše udělat hned. Prioritou bylo nastavit fórum tak, aby bylo možné jeho používání a na ostatní bude dost času během chodu fóra.

Budeme se těšit na vaše názory!


Kozmicz
 

DeletedUser33829

Guest
Migrace fóra? Už i fóra migrují.:D:D:D
Snad přesměrováno.:(
 

DeletedUser33829

Guest
Vyplnit emailovou adresu místo jména je bezpečnostní pokrok? Na starém fóru po odhlášení mi nešla obnovit předchozí stránka, tady lze, to je také zvýšení bezpečnosti?o_O
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud se odhlásíš a obnovíš předchozí stránku, tak tě fórum zpětně nepřihlásí (otestováno). Kde tedy vidíš chybu?
 

DeletedUser33829

Guest
Nepřihlásí, ale např. mohu být na veřejném PC nebo kiosku a být v nastavení profilu či ve zprávách, pak to může číst i další člověk.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Asi ti moc nerozumím, napiš mi prosím přesný postup co mám udělat, abych to mohl otestovat a všiml si té chyby o které píšeš.
 

DeletedUser33829

Guest
Stačí, když se odhlásíš z fóra, a pak budeš v prohlížeči dávat zpět, načtou se Ti předchozí stránky, kde jsi byl, i Tvůj profil nebo zprávy, které jsi napsal či jsi četl. Na starém fóru to nebylo možné.;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Máš pravdu, opravdu to lze. To je bezesporu velice nebezpečné, okamžitě tuto věc hlásím technikům do Německa.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
plánuje se přidání starých smajlíků nebo se na to úplně rezignuje? na grepolis fóru zatím není ani překlad ale doufám že nepracujete s věčností :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Když se převádělo fórum na současné fórum, tak jsem si udělal zálohu všech smajlíků, takže určitě to v plánu máme. Jen těch věcí, které bychom chtěli upravit/změnit je zde na fóru více a bohužel na všechno zatím není tolik času, kolik bychom si přáli.
 
Nahoru