• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

DeletedUser39609

Guest
Ideální je použít simulátor na daném světě...nastavit štěstí na -25...obránci hodit nejvyšší vlajku obrany (pokud je to svět s vlajkama)...nastavit noční bonus...víru nastavit na to že není u útočníka ale u obránce ano (pokud je to svět s kostelama)...a potom ti vyjde takový hausnumero že se budeš sakra divit... :D
 

DeletedUser33829

Guest
Jenže na demolování nemá vliv štěstí (to by mělo jedině, že by obránce měl vojsko a Ty měl pak jinou výši ztrát), tak jako nemá vliv noční bonus (ten se vztahuje stejně jen na obranou sílu vojska, ne samotné vesnice) a ani vlajka obrany.;)
 

DeletedUser39609

Guest
Pardon...je to tak...jsem přehlíd že prázdná vesnice...a v tom případě za každých okolností při hradbách 0 a prázdné vesnici shodí 248 katapultů budovu ze stupně 18 na 0...

Každopádně nechápu vlastně tu otázku...kolik jich musí minimálně být...protože při začátku hry tě quest nutí navštívit simulátor...kde jsem tuto informaci postupný zkoušením zjistil za 4 minuty... :D
 

DeletedUser23702

Guest
To si děláte srandu?
Proč když mám vypnutý chat tak jde skupinový chat.Bylo mi to zodpovězeno na support že to nejde vypnout.Já to nechci !!!Leze mi to na nervy.Mě to obtěžuje!
 

DeletedUser39609

Guest
Jak se dá úplně eliminovat ten nesmyslný kmenový CHAT ???

Protože pokud se nebude dát vypnout...dohraju tento svět a na celý kmeny se vykašlu...
CHAT mám vypnutý a všechny posty mi tak chodí do zpráv...ale to nechci...protože mi teď cinká telefon hůř než kdyby na mě pořádali akci všichni hráči světa... :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Někde jinde tady na fóru je vlákno, v němž to hráči požadovali. Tak si vypni to cinkání na telefonu třeba.
 

DeletedUser23702

Guest
Ještě že nehraji na mobilu.Ale na PC jsem vypnul všechno a pořád mi vyskakují okna jen na kmenech.Pokud tu nebude možnost vypnutí tak kmeny kašlu.To jste už přehnali.Když budu posílat útoky tak mě to bude obtěžovat.A obtěžuje mě to i teď a to jen stavím budovy.
 

DeletedUser33829

Guest
Další Alzheimerův krok od soudruhů z Hamburku. Roky tu bylo kecáno, jak chat bude otravovat hráče, a tak to nebude, a ne, a ne, a ne a bum bác je to tady.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ono by to šlo udělat i střízlivě tak aby v chatu byla jen skupinka lidí kteří ho chtějí používat, nebo aby šlo zakládat místnosti kam přizve člověk lidi dle uvážení třeba i mimo kmen, myslím že tady ještě nějaké úpravy musí proběhnout, ale jinak je sranda jak tu lidi píšou že jim kvůli chatu cinká mobil, já když jsem na mobilu tak mi ani nenaskočí ikonka nové zprávy když mi někdo píše přes chat.
 
Nahoru