• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Zrejme se koronavirus rozletl i po innogames nebo je tam drzi ve sklepe a hrabe jim z karanteny. Myslet si, ze hraci privitaji tvrdou zmenu grafiky na 15 let nebo jak starou grafiku, to proste nevymyslis, to musis zazit. Tak doufejme, ze se tam fakt chytnou ne za nos ale rovnou za pacesy.
 

Deleted User - 3909244

Guest
Konečně odpověď, která má úroveň a je z ní cítit porozumění. Chápu, že tato změna není úplně ve vaší kompetenci a věřte, že mě jen tak něco nevytočí. Tahle změna mě však dokázala vytočit do nepříčetnosti a dokonce jsem zaspamoval i naše kmenové fórum a to obvykle nedělám.

Pokud máte možnost a tu určitě máte, vytvořte anketu a dejte možnost hráčům vyjádřit se. Vytváříte ankety normálně, tak nevidím důvod to nezkusit. Klidně se vymluvte na nás na hráče z ČR. Klidně řekněte, že po nátlaku komunity jste museli anketu vytvořit, jinak by vznikla revoluce ( :D ). S výsledkem potom můžete operovat u autorů, toho nelibého paskvilu.


Edit.: děkuji za odpověď předčasně.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Nebudeme v tomto případě vytvářet anketu. Hráči by poté mohli chtít anketu s každým nastavením a to opravdu není to, co bychom zde chtěli dělat. Anketa má být pouze v případě, že něco potřebujeme zjistit, zpravidla ji nejčastěji používáme, když chceme vědět, zda hráči chtějí slevu zlatých mincí. Nová grafika se evidentně větší základně hráčů nelíbí a nepotřebujeme zjišťovat, zda je to 80%, 90% nebo 99%.

Jak jsem již napsal, zpětnou vazbu vývojářům předáme a doufám, že z jejich strany proběhne nějaká náprava.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Napsal jsem na marketingové oddělení InnoGames o téhle povedené akci, takže doufám, že se pohnou ledy a vývojové oddělení se chytí za nos a příště to udělají jinak.

Na marketingové oddělení určitě nepiš, to spamuješ na špatných místech. Zpětnou vazbu je nutné vždy předat hernímu týmu a ten ji následně předává přímo vývojářům hry, kteří jsou za implementace změn do hry přímo zodpovědní. Jak jsem již zde napsal několikrát, vaši zpětnou vazbu jsem pročetl a předám ji vývojářům s velkým vykřičníkem, protože rozhořčení české komunity je zcela patrné.
 

Kena

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Jak již bylo psáno, že tato verze je pro veterány. Za mě hnus...
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Mně ty barvy připadají lepší, odlišení DON od obyčejných vesnic např... ale to může být na každém displeji jiné...
 

prudus1

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Mohu se taky nazývat Veteránem a hrát naposledy před 10ti lety a teď si to znova zapnout, možná rozdíly nepoznám.
Ale že jste tu grafiku už několikrát překopali, tak je to skok více než mílovej. Ale zpět..

A za druhé. Hraju často i přes mobil. Ne přes aplikaci, ale přes prohlížeč, tak je grafika pěkně naho.. naprd, že to musím několikrát nazoomovat,
abych viděl, kam vůbec útočím.

A že jste nedali lidem možnost, si vybrat, tak jste té blamáži jen nasadili korunu..
 

mazarinho

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Já furt doufám, že to je nějaká skrytá kamera a že tohle fakt není myšleno vážně, to je tak nepříjemný a nepřehledný design, že mi dochází slova...
 

Rakwess

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Nahoru