• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nové verze hry - Diskuze

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno
Za mne tedy ty emoji jsou zbytečné, poděkování bylo přehlednější. Pokud už si většina snad ty emoji přála, stačil by nějaký základní výběr, ale v těch "bleškách" je to pro mne prostě nepoužitelné.
 
Děkujeme za reakce! Vaši zpětnou vazbu ohledně nových emoji reakcí jsme předali tvůrcům hry v Německu. Změnu bohužel nemůžeme zaručit, ale tvůrci hry už o vašich připomínkách ví.
 
Hra bude již brzy aktualizována na verzi 8.421. Co na tuto novou verzi říkáte?
 
Já o tom ani moc nevím já čekám na oznámení na mobilu takže o tom ani nevím ale jinak jsem rád že se hra opravuje a vylepšuje
 
Zpět
Nahoru